[V 1.1] Vip PLUS (+) Rengi Değitirme Skript [MENULU!] | 1K!

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
işte bu :1: güzel olmuş tekrardan söyleyeyim. ama bence dediğim o + renginin sürekli değişme (RGB) olayını da ayrı olarak eklesen ve isteyen kullansa efsane olurdu. Sevdim başarılı.

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
işte bu :1: güzel olmuş tekrardan söyleyeyim. ama bence dediğim o + renginin sürekli değişme (RGB) olayını da ayrı olarak eklesen ve isteyen kullansa efsane olurdu. Sevdim başarılı.
Skript veya eklenti ile öyle bir şey yapılamaz. Anca olan renkler arasında animasyonsuz direkt geçiş yaptırırsan olur ancak RGB ve animasyon olmaz. CR, SO kendi clientlerine sahip olduğu için yapabiliyor. Özel client olmadan ancak HolographicDisplays'taki &u gibi yapılır.

iBayImkansizYT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skript veya eklenti ile öyle bir şey yapılamaz. Anca olan renkler arasında animasyonsuz direkt geçiş yaptırırsan olur ancak RGB ve animasyon olmaz. CR, SO kendi clientlerine sahip olduğu için yapabiliyor. Özel client olmadan ancak HolographicDisplays'taki &u gibi yapılır.
bossbar plugini ile yapılabilir :) "tab için olanı" chat icin olanını yapabiliriz ancak oyuncu her yazıyazdıgında degişcektir, yani dedigin gibi animasyonsuz olmaz haklısın. skript ile elimden bukadar geliyor,

Son düzenleme:

iBayImkansizYT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu Yapabilirim Ancak, Oyuncu her Yazı Yazdıgınca plus (+) rengi degişecektir, lag yapabilecegi icin gerek duyacanı sanmıyorum ama istek var ise yapabilirim ? cevabını bekliyorum. (chat icin olanı) tab için olanı bazı pluginler ile yapılabilir örn (bossbarapi) (nte) yapmamı istersen tab için de bossbarapi ile yada nte ile yapabilirim. " cevabını bekliyorum "

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bunu Yapabilirim Ancak, Oyuncu her Yazı Yazdıgınca plus (+) rengi degişecektir, lag yapabilecegi icin gerek duyacanı sanmıyorum ama istek var ise yapabilirim ? cevabını bekliyorum. (chat icin olanı) tab için olanı bazı pluginler ile yapılabilir örn (bossbarapi) (nte) yapmamı istersen tab için de bossbarapi ile yada nte ile yapabilirim. " cevabını bekliyorum "
tabda yapılması daha iyi olur dediğiniz gibi chatte biraz zor bir şey.

iBayImkansizYT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ARKADAŞLAR SKRİPTLER İÇİN SAATLERİMİ HARCİYORUM Bİ YORUM Bİ BEGENİ ATSANIZ GÜZEL OLUR BENİM İCİN :)

iBayImkansizYT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yeter ki iste <3 sabırsızlıkla yeni sürümü bekliyorum ilk deneyeceğim ve ss atacağım.
cok teşekkür ederim :) senin için daha hızlı çıkarmaya çalışıyorum ancak şunada başka bir skript ile uğraşıyorum vip+ renk degiştirme skripti 4-5 gün arasında gelecek v1.2 :) süper bir skript ile meşgulum şuanda,