[V1.0] Ücretsiz FFA Skripti - Sorunsuz.

iLearnPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Forum Gamer Oyuncuları

Benim ismim Yusuf skript kodlamalarına yeni başladım. Deneme olarak FFA Skripti yapmayı denedim. Yorumlarınızı bekliyorum... Birazcık amatörce olabilir. Yaptığım hatalar var ise Profesyonel bir arkadaş söyleyebilirse çok mutlu olurum :)

Kullanılacak komutlar :
/ffayardim
/ffa
/ffalobi
/ayril
/ffaspawn

Ekran Alıntısı.PNG

Skript link: hastebin
İletişim Bilgilerim: iLearnPvP#3806​

Son düzenleme:

yMesk_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Efsane bir skript olmuş eline sağlık bir profesyonel olarak beğendim. Açıklamada dediğin gibi biraz amatör ama olacak o kadar :)

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Discord'tan kodunu atmıştın müsait olmadığım için o an incelemedim cevap vermediğim için engellemişsin. İnsanlar sana anında cevap vermek zorunda değil bu davranışını hiç beğenmedim.
1592418764021.png

iLearnPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Discord'tan kodunu atmıştın müsait olmadığım için o an incelemedim cevap vermediğim için engellemişsin. İnsanlar sana anında cevap vermek zorunda değil bu davranışını hiç beğenmedim.
Merhaba, sadece arkadaşlıktan çıkardım. Gereksizler kişiler vardı, discordu silen, vb. Görmeden yapmış olabilirim kusura bakmayın :) Discord ismini atarsan sevinirim.

RNWEmekSkyblock

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Forum Gamer Oyuncuları

Benim ismim Yusuf skript kodlamalarına yeni başladım. Deneme olarak FFA Skripti yapmayı denedim. Yorumlarınızı bekliyorum... Birazcık amatörce olabilir. Yaptığım hatalar var ise Profesyonel bir arkadaş söyleyebilirse çok mutlu olurum :)

Kullanılacak komutlar :
/ffayardim
/ffa
/ffalobi
/ayril
/ffaspawn​

Ekli dosyayı görüntüle 170777

Skript link: hastebin
İletişim Bilgilerim: iLearnPvP#3806​
çok güzel olmuş ellerine sağlık iLearnPvP HBP

iLearnPvP

Ağaç Yumruklayıcı