Vagos Network TRFactions > Play.VagosNetwork.Com < | Her ay 1500 TL Nakit Ödüllü Turnuvalar | 100+ Custom Büyü | Merkür Gezegeni VE Çok Daha Fazlası

LordanBABA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.VagosNetwork.COM
Oyun Sürümü
1.8
Sunucu Slotu
500
Sunucu Türü
Factions
Merhaba ben LORDAN, VagosNetwork sunucumuz 29.04.2023 tarihinde siz oyuncularımız için 1.8 OP Faction olarak açılacaktır.

Baslksz-1.png

VagosNetwork'de daha önce başka sunucularda görmediğiniz sistemler sizi bekliyor.

15.000 TL Reklam Bütçesi ayırdığımız projemiz VagosNetwork için gerekli tüm platformlarda reklam verilecektir.

Siz değerli oyuncularımızın kaliteli zaman geçirmesi için gereken her şey yapılmakta ve yapılmıştır, şimdiden yerinizi almayın unutmayın!

Açılış günümüzde 500 TL NAKİT, 500 TL VIP. TOPLAM 1000 TL Değerinde açılış çekilişimiz siz değerli oyuncularımız için olacaktır.

Her ay 1400 TL Ödüllü bireysel ve grupsal, turnuvalarımız.

Her Hafta Ortalama 500 TL Değerindeki çekilişlerimiz siz değerli oyuncularımız için gerçekleşecektir.

vagosnetwork.com
Play.VagosNetwork.COM

TRFC.VagosNetwork.COM

1682364235135.png

Vizyon.png

Görseller-min.png
Sistemler-min.png
Özellikler-min.png

Adera

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı ve genel tasarımlar geliştirilebilir başarılar.

muratrsp

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bugün mü açılıyor sunucu? Açılıyorsa saat kaçta?

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda belli bir vakit geçirdim ve sunucunun kötü olduğunu belirtmek isterim öncelikle sunucunun yapımcıları ''OP'' kavramını aşırı yanlış anlamışlar gibi geliyor bana çünkü her şeyi elde etmek aşırı basit op nin olayı her şeyi hızlıca elde edip oyun sonuna ulaşmak değil ki.

En başında verimlilik 10 kazma ile başlıyoruz ve gelişim aşırı basit bir zorluk yok.

Lapise gittiğimizde elmas zümrüt gibi bir sürü bloklarla karşılaşıyoruz ışık hızında para kasabiliyoruz para kasarken karşımıza kutular ve tokenler gibi şeyler geliyor ancak dizayn ve yazılış biçimi aşırı dandik bildiğiniz uğraşılmamış yani içerisinden de25k falan fistan çıkıyor (25k kasmak 10 saniyeden fazla sürmüyor)

Ekstra olarak lapiste nadir çanta gibi şeyler de bulunuyor ancak ''gemshop'' adlı komut sunucuda bulunmuyor ya değiştirmeyi unutmuşlar ya da direkt eklemeyi aynı şekilde warp avcı da bulunmuyor warp çarkında olmasına rağmen ve yetmiyor warp bosstaki bossu kestiğimizde boss puanı tarzı bir şey düşürmemiz gerekiyormuş ve puanmarkette harcıyormuşuz ancak öyle bir şey dahi mevcut değil nedense

PvpMaden yapılmış ancak garip bir durum var pvpmadende kask satılıyor daha hızlı kasmamız için (acele 2) ancak onu pvpde kullanmak ban sebebi şimdi pvpmadende ben bunu kullanırken adam bana saldırırsa e ye basıcam kaskı çıkarıcam kendi kaskımı takıcam öyle saldırıcam zaten bunu yapana kadar adam beni 20 kere öldürür mantıksız ve saçma

Serverde işlevsiz bir sürü köylü bulunuyor deri set satıyor neden kullanıcaz belli dahi değil anlayamadım gitti

Sunucu içerisinde baya ayarlanmamış şeyler duruyor yani pek içimi cezbetmedi

Oyunda p2w elementleri bulunuyor örneğin efsanevi kasa diye bir kasamız var içerisinden keskinlik 21 kılıç çıkartabiliyoruz ve eşi benzeri bulunmuyor (alma yolunu 1 saat aradım ancak bulamadım site harici ve 3-4 kişiye sordum serveri aktif oynayan siteden almam gerektiğini söylediler bilgi onlardan geliyor oyun içi oynanarak alınıyorsa belirtilir)

Sunucu içerisindeki hiçbir şey dengeli değil direkt ışık hızında her şeyi elde edebiliyorsun o yüzden altındaki hiçbir şeyin bir manası bulunmuyor mesela kutudan storm kit aldı bir şey elde ettim setin ve aletlerin değerleri o kadar anlamsız ki bunu kullanacak adam daha dünyaya bile gelmemiştir muhtemelen

Kısaca toplayalalım bu tarz küçük şeyleri dahi ayarlamamış bir sunucunun 15 bin tl reklam bütçesini ayırmasını nedense bekleyemiyorum 15 bin tl reklam bütçesi ayırmak yerine önce sunucunuzun hatalarını ve anlamsızlıklarını çözmeniz sizin yararınıza olacaktır

bu kadar gömdük sunucuda oynamaya değer özelliklere bakalım bir de
gördüğüm kadarı ile oynamaya değer olan tek özellik getirdikleri ''merkür'' warpı ve tokenlerle ''+'' basma olayı ancak bu kadar kötü özellik yanında bunların hiçbirinin bir önemi kalmıyor maalesef

3/10 (zorlayarak)

Ekli dosyalar

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    13.7 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    4.6 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    3 KB · Görüntüleme: 66
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    9.1 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    17 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    346.4 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    170.4 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    413.9 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    812.6 KB · Görüntüleme: 70

TCUmur_35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda açıldığından beri oynadım ve şimdi size neden kötü olduğunu ve asla başarılı olamayacağını kısaca anlatayım.
1- Sunucu yetkilileri ne yaptığından bi haberler. Büyük bir maddi sermayeyle girdiklerini söylüyorlar ancak en temel konularda bile yetersizlikleri var:
1.1- Sunucuda dengeleme yapmasını kesinlikle bilmiyorlar, (500 levelle Direnç 3 bir maske alınabilirken bunu çok daha kolay alınabilen bir set özelliğine eklediler daha sonra bu set özelliğinden "kimseye duyurmadan" çıkardılar ve daha da kolay alınabilen pvp tılsımına eklediler. Oyuncu bundan şikayet edince de "tercih meselesi" gibi umursamaz bir cevap verildi. - 5dk İçerisinde "Kaktüs farmı" yapılabilmesini sağlamak için 50 birim satış fiyatını 50.000 yapıp tekrar indirdiler sonuç: Ekonomide dengesizlik
1.2- Sunucu bakıma giriyor, bakımdan çıkıyor duyuru yok. Orman açılışı oluyor duyuru yok. Set özellikleri ve sistemlerde marjinal değişiklikler oluyor duyuru yok...
1.3- Bu sorunlar dile getirdiğinizde dc üzerinden saçma cevaplarla karşılaşıyorsunuz.

2- Sunucu sistemleri birbiri içinde entegre ve dengeli değil.
2.1- Aynı itemi aynı derecede zorlu olan başka bir sistem üzerinden daha kolay elde edebiliyorsunuz.
2.2- Sunucuda esansiyel olarak tabir edilmiş "end" ve "merkür" kısmı sunucu açıldığından beri yer yer bozuldu, düzeltilmesi söylediğimizde de düzeltilmedi. Metin taşı gibi en primer sistemler bile bozuk.

Sonuç olarak uzun zamandır faction oynuyorum (hesap tarihi 2015) ve bu kötü bir sunucu ve kendilerine bu kötülükleri söylediğinizde, düzeltilmesini istediğinizde de size ya cevap vermeyen ya da dalgaya alır gibi cevaplar veriyorlar. Bu özelliklerini düzeltmezlerse ay sonu kapanacaklarını söyledim gördüğüm kadarıyla da zaten öyle olacak 4-5 online anca çekiyor. Madem sevmiyorsunuz neden sunucu açtınız arkadaşım gidin borsaya yatırın paranızı öyle kâr edin.

2/10

LordanBABA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda açıldığından beri oynadım ve şimdi size neden kötü olduğunu ve asla başarılı olamayacağını kısaca anlatayım.
1- Sunucu yetkilileri ne yaptığından bi haberler. Büyük bir maddi sermayeyle girdiklerini söylüyorlar ancak en temel konularda bile yetersizlikleri var:
1.1- Sunucuda dengeleme yapmasını kesinlikle bilmiyorlar, (500 levelle Direnç 3 bir maske alınabilirken bunu çok daha kolay alınabilen bir set özelliğine eklediler daha sonra bu set özelliğinden "kimseye duyurmadan" çıkardılar ve daha da kolay alınabilen pvp tılsımına eklediler. Oyuncu bundan şikayet edince de "tercih meselesi" gibi umursamaz bir cevap verildi. - 5dk İçerisinde "Kaktüs farmı" yapılabilmesini sağlamak için 50 birim satış fiyatını 50.000 yapıp tekrar indirdiler sonuç: Ekonomide dengesizlik
1.2- Sunucu bakıma giriyor, bakımdan çıkıyor duyuru yok. Orman açılışı oluyor duyuru yok. Set özellikleri ve sistemlerde marjinal değişiklikler oluyor duyuru yok...
1.3- Bu sorunlar dile getirdiğinizde dc üzerinden saçma cevaplarla karşılaşıyorsunuz.

2- Sunucu sistemleri birbiri içinde entegre ve dengeli değil.
2.1- Aynı itemi aynı derecede zorlu olan başka bir sistem üzerinden daha kolay elde edebiliyorsunuz.
2.2- Sunucuda esansiyel olarak tabir edilmiş "end" ve "merkür" kısmı sunucu açıldığından beri yer yer bozuldu, düzeltilmesi söylediğimizde de düzeltilmedi. Metin taşı gibi en primer sistemler bile bozuk.

Sonuç olarak uzun zamandır faction oynuyorum (hesap tarihi 2015) ve bu kötü bir sunucu ve kendilerine bu kötülükleri söylediğinizde, düzeltilmesini istediğinizde de size ya cevap vermeyen ya da dalgaya alır gibi cevaplar veriyorlar. Bu özelliklerini düzeltmezlerse ay sonu kapanacaklarını söyledim gördüğüm kadarıyla da zaten öyle olacak 4-5 online anca çekiyor. Madem sevmiyorsunuz neden sunucu açtınız arkadaşım gidin borsaya yatırın paranızı öyle kâr edin.

2/10
Sözüme başlamadan önce belirtmek isterim: Her sunucu gibi biz de beta sürecinde açıldık ve her sunucunun açılışında olduğu gibi bazı hatalarla karşılaştık. Öncelikle ilk sorunuza cevap vereyim: "Yetkililerin ne yaptığından haberleri bile yok" demişsiniz. Biz bu işi yıllardır yapıyoruz ve farklı bir ekonomi denemek istedik, belki yanlış düşünmüş olabiliriz. Diğer değinmek istediğim nokta ise "önerileri dikkate almıyorlar" demişsiniz. Peki, o zaman alt kısımda bırakacağım resme bir bakın. Göreceğiniz üzere tüm önerilere ilgi gösteriliyor ve oyuncularımızın öneri vermesi için her gün duyuru yapıyoruz. Ancak görünüşe göre siz öneri vermemişsiniz. Ayrıca, End hiçbir zaman bozulmadı. End sistemini yaptığımdan beri hiçbir müdahalede bulunmadım ve şu an oldukça sağlam çalışıyor. Zaten bozuk olsa fark ederdik, değil mi? Merkür sistemi yeni yapılmış ve benzersiz bir sistemdir. Hatalar çıkabilir, bu durumu anlayışla karşılayıp yetkililere bildirmeniz gerekmektedir. Belli ki sadece olumsuz eleştiri yapmak istiyorsunuz. Metintaşı sistemi ise sadece bir hata nedeniyle bozuldu ve sadece 6 saat içinde düzeltildi. Ekonomi konusuna gelecek olursak, evet, şu anda ekonomi değiştirildi. Ormanlar sıfırlandı ve ek olarak kaktüs fiyatı hiçbir zaman 50.000 olmadı. Birim fiyatını da belirtmek isterim. Bu sunucu kapanmayacaktır ve neredeyse hiçbir Minecraft sunucusunun yapmadığı kadar nakit para, oyun içi hediyeler ve VIP çekilişi düzenledim, sadece siz sunucumuzda oyun oynarken para kazanmanız için. Paralı etkinlikler düzenleyerek elimizden geleni yaptık ve bu çabalarımıza devam edeceğiz, ne olursa olsun. Aslı olmayan uydurmalarla sadece sunucumuzun ismini karalamak için yazdığınız mesajdan dolayı seni kınıyorum.

Ek olarak oraya yazmışsın ya borsa işine yatır parayı, ordan kazan diye. Ben zaten borsada işlem yapıyorum ve muhtemelen senden daha fazla bilgi sahibiyim. Ayrıca, büyük ihtimalle yaşça da senden büyüğüm. Paranın benim için çok büyük bir önemi yok; aksi halde sadece bir faction sunucusuna 1 ayda 25-30 bin harcamazdım, teşekkürler.
sadasd.jpg

dadaf.jpg

ZerloxBey

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:D Senin sunucunu eleştiricek olursam sunucuna 70 aktif sabit bot sokan ezik bir insansın. O kadar kötüsün ki, sunucundaki çakma lobiyi bile hazır almışsın. Ayrıca, Skyblock oyun moduna eklediğin harita çalıntı, yabancı sunuculardan harita çalmak rezilliktir. Haa, bu arada bana "kanıtla", "yalan atma" gibi bir şey diyecek olursan, seve seve kanıtlarım.