Valheim Tanıtım

ozzgurylmzz

Taş Madencisi
Ekip Çalışanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

maxresdefault (2).jpg

Valheim Tanıtım
Herkese merhaba, bugün sizlerle birlikte Valheim Tanıtım konusu hakkında konuşacağız. Sizlere bulduğum kadarıyla bilgi vermeye çalışacağım şimdi çok beklemeden konumuza geçelim.
Valheim Hikayesi ve Nedir?
Savaşta kaybeden savaşçı olan Valkyrieler, ruhumuzu onuncu İskandinav dünyası Valheim'a taşır. Kaos yaratıkları ve tanrıların eski düşmanları tarafından kuşatılmış, Odin'in kadim rakiplerini öldürmek ve Valheim'a düzen getirmekle görevli ilkel arafın en yeni koruyucusuyuz.
Hayatımız, son derece barışçıl Valheim'in merkezinde başlıyor burada tanrılar, cesurluğu ve ihtişamı ödüllendirir. Heybetli ormanlar ve karla kaplı dağlarda ilerleyip, ölümcül silahlar, sağlam zırhlar, viking kaleleri yapmak için değerli malzemeleri keşfedip toplamalısınız. Bir gemi inşa ederek yeni ve egzotik toprakları aramak için büyük okyanuslarda yelken açın ve arayın, ama ararken uzaklarda bulunan tehlikelere karşı dikkatli olun.

Oyun Hk.
  • Devasa bir Dünya - Gizemli ormanlardan heybetli karlı dağlara kadar ve çarpıcı çayırlara kadar, savaşacak veya avlanacak vahşi doğaya sahip dağlarda efsanevi yaratıklarla birlikte mistik yeni toprakları keşfedebilir veya yaşayabilirsiniz.
  • PvE özelliği (2-10 oyuncu) - Topraklarınızı güçlendirmek veya arkadaşlarınızla (müttefiklerle) birlikte çalışmak isterseniz, Valheim ile, kendi bilgisayarınız üzerinden sunucu ile arkadaşlarınızla (2-10 oyuncu) birlikte oynayabilirsiniz. (Ancak yapımcılar tarafından 3-5 oyuncuyla co-op oynamanız tavsiye edilmektedir.)
  • İsterseniz küçük bir salla başlayıp onları dev gemiler yapabilir, Dünya'ya açılabilirsiniz veya kendinize büyük ve ihtişamlı farklı tarzda yeni gemiler inşa edebilirsiniz.
  • Mitlerin ve efsanelerin bosslarını çağırabilir onlarla savaşabilirsiniz. Böylece yeni eşyalar kazanabilir, başarımlar, ilerlemeler alabilir veya eşya yükseltebilirsiniz.
  • Ev, bina ve yapı sistemi - Çiftlikler, yerleşim yerleri, kaleler ve daha fazlasını yapabilir veya yapılarınızı genişletip geliştirebilirsiniz.
  • Eşya üretme sistemi - Yeni ve güçlü silahları, zırhları kendiniz üretebilirsiniz veya yiyecek, içecek üretimi yapabilirsiniz.
Kendi Düşüncelerim
Bana kalırsa oyun daha çok ham ki zaten oyun yapımcıların Steam sayfaları üzerinde de belirttiği gibi Erken Erişim Oyunu, oynamak için sabırsızlanmıyorsanız şu an bu oyunu almanız için bir sebep yok, ancak oyun ilerde tam olarak çıktığı zaman oyunun açıkları ve eksiklikleri düzeldiği zaman alabilir, arkadaşlarınız ile birlikte macera yaşayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or later
İşlemci: 2.6 GHz Dual Core or similar
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 500 series or similar
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or later
İşlemci: i5 3GHz or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 series or similar
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

store.steampowered.com/app/892970/Valheim/

SON
Evet yine bir konumuzun daha sonuna geldik. Elimden geldiğince size bilgi vermeye ve yardımcı olmaya çalıştım, görüşlerinizi yorum atarak belirtebilirsiniz. İyi forumlar.