Valorant Nasıl İndirilir?

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
thumb-1920-1072679.jpg

Valorant Nasıl İndirilir

Merhaba değerli Forum Gamer üyeleri. Bugün size günümüzde popüler oyunların arasına girmiş olan Valorant'ı nasıl indirebileceğinizi anlatacağım.

Uzun bir tanıtım döneminden ve bol olaylı geçen bir kapalı betadan sonra Valorant 2 Haziran 2020 tarihinde herkese açık olarak oynanabilmeye başlandı. Oyuncuların beta sürecinde en çok şikayet ettikleri şeylerden bir tanesi ise Valorant'ın sadece bazı bölgelerde oynanabiliyor oluşuydu. 2 Haziran'dan sonra bütün dünyaya kullanıma sunulan Valorant büyük bir popülerlik elde etmiş durumda. Siz de bu popülerliğe ayak uydurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Riot Games oyun yapımcısının diğer oyunları gibi (League of Legends vs) Valorant'ı da ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Yalnızca oyun içi satın alımlar ile beraber ücret ödersiniz fakat bu da diğer oyunculardan farklı bir konuma sizi sürüklemez. Oyunu indirmek için aşağıdan Valorant'ın resmi internet sitesine girin.

playvalorant.com

Oyunu indirmeye başlamak için "Şimdi Oyna" butonuna basabilirsiniz. Oyun indikten sonra ise rahatça oyunu oynayabilirsiniz. Valorant'ı indirirken sizden Vanguard isminde bir şey de kurmanızı isteyecektir. Vanguards ise Riot Games'in kendi hile engelleme sistemidir ve Valorant'ı indirmeniz için bunun bilgisayarınızda mutlaka kurulu olması lazımdır. Eğer daha önce Leage of Legends oynadıysanız onun gibi bir giriş ekranı sizi karşılayacaktır. Aşağıdaki kısımdan bir hesap oluşturabilirsiniz.

auth.riotgames.com/login

Valorant'ı indirmeyi bildiğinize göre artık konuyu okumayı bırakıp indirme işlemlerine başlayabilirsiniz. Ayrıca Valorant hala yeni bir oyun olduğundan dolayı da bol bol güncellemeler ile karşılaşacaksınız. Valorant hakkında daha fazla bilgi elde edebilmek için Riot Games'in sitesini ziyaret edebilir veya bizim açtığımız konuları inceleyebilirsiniz.

Valorant Sistem Gereksinimleri
Minimum
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 3.00 GHz
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  • RAM: 4GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
  • Boş Alan: 10GB

Orta (60FPS İçin)
  • İşlemci: Intel i3-4150 3.50 GHz
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 730
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit

Yüksek (144FPS İçin)
  • İşlemci: Intel Core i5-4460 3.20 GHz
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750ti

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. :bey:
Önceki konum -> Minecraft Data Packs Nedir?

İyi forumlar.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Eline sağlık, seni tekrardan görmek güzel.

SelimDuran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 174684

Valorant Nasıl İndirilir

Merhaba değerli Forum Gamer üyeleri. Bugün size günümüzde popüler oyunların arasına girmiş olan Valorant'ı nasıl indirebileceğinizi anlatacağım.

Uzun bir tanıtım döneminden ve bol olaylı geçen bir kapalı betadan sonra Valorant 2 Haziran 2020 tarihinde herkese açık olarak oynanabilmeye başlandı
. Oyuncuların beta sürecinde en çok şikayet ettikleri şeylerden bir tanesi ise Valorant'ın sadece bazı bölgelerde oynanabiliyor oluşuydu. 2 Haziran'dan sonra bütün dünyaya kullanıma sunulan Valorant büyük bir popülerlik elde etmiş durumda. Siz de bu popülerliğe ayak uydurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Riot Games oyun yapımcısının diğer oyunları gibi (League of Legends vs) Valorant'ı da ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Yalnızca oyun içi satın alımlar ile beraber ücret ödersiniz fakat bu da diğer oyunculardan farklı bir konuma sizi sürüklemez. Oyunu indirmek için aşağıdan Valorant'ın resmi internet sitesine girin.

playvalorant.com

Oyunu indirmeye başlamak için "Şimdi Oyna" butonuna basabilirsiniz. Oyun indikten sonra ise rahatça oyunu oynayabilirsiniz. Valorant'ı indirirken sizden Vanguard isminde bir şey de kurmanızı isteyecektir. Vanguards ise Riot Games'in kendi hile engelleme sistemidir ve Valorant'ı indirmeniz için bunun bilgisayarınızda mutlaka kurulu olması lazımdır. Eğer daha önce Leage of Legends oynadıysanız onun gibi bir giriş ekranı sizi karşılayacaktır. Aşağıdaki kısımdan bir hesap oluşturabilirsiniz.

auth.riotgames.com/login

Valorant'ı indirmeyi bildiğinize göre artık konuyu okumayı bırakıp indirme işlemlerine başlayabilirsiniz. Ayrıca Valorant hala yeni bir oyun olduğundan dolayı da bol bol güncellemeler ile karşılaşacaksınız. Valorant hakkında daha fazla bilgi elde edebilmek için Riot Games'in sitesini ziyaret edebilir veya bizim açtığımız konuları inceleyebilirsiniz.

Minimum

Orta (60FPS İçin)

Yüksek (144FPS İçin)

İyi forumlar.
Teşekkürler güzel bir rehber olmuş :)

unlocker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 174684

Valorant Nasıl İndirilir

Merhaba değerli Forum Gamer üyeleri. Bugün size günümüzde popüler oyunların arasına girmiş olan Valorant'ı nasıl indirebileceğinizi anlatacağım. .

Uzun bir tanıtım döneminden ve bol olaylı geçen bir kapalı betadan sonra Valorant 2 Haziran 2020 tarihinde herkese açık olarak oynanabilmeye başlandı. Oyuncuların beta sürecinde en çok şikayet ettikleri şeylerden bir tanesi ise Valorant'ın sadece bazı bölgelerde oynanabiliyor oluşuydu. 2 Haziran'dan sonra bütün dünyaya kullanıma sunulan Valorant büyük bir popülerlik elde etmiş durumda. Siz de bu popülerliğe ayak uydurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. .
.
.
playvalorant.com

auth.riotgames.com/login

Minimum

Orta (60FPS İçin)

Yüksek (144FPS İçin)

İyi forumlar.
Elinize sağlık.