Valorant Sistem Gereksinimleri

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
159504

Valorant Sistem Gereksinimleri

Bugün sizlere yeni çıkan Valorant'ın sistem gereksinimleri hakkında bahsedeceğim.
159498

Valorant Sistem Gereksinimleri (En Düşük)
  • İşlem Çekirdeği: Intel i3 - 370M
  • Hafıza: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • Ekran Kartı: Intel HD 3000
  • Kapladığı Alan: 6.9 GB

Valorant Sistem Gereksinimleri (Tavsiye Edilen)
  • İşlem Çekirdeği: Core i5-4460
  • Hafıza: 6 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • Ekran Kartı: GTA 1050 Ti 4096 MB
  • Kapladığı Alan: 6.9 GB

159501

159502

Valorant, aynı CS-GO gibi 5v5 karşılıklı mücadele ettiğiniz bir FPS oyunudur. Oyun çok iyi bir optimizasyon işleminden geçtiğinden dolayı, rahat bir şekilde her bilgisayarda oynanılabilir. Bu yaptıkları sayesinde çok yüksek oyuncu kitlelerine ulaşacak bir oyun haline gelmiş vaziyette. Valorant Drop sistemi ile birlikte belli Twitch yayıncılarından drop düşürebilir, bu droplardan çeşitli şeyler kazanabiliyorsunuz. Oyun, bu sistem ile birlikte reklamını da çok iyi yapıyor ve gelişim gösteriyor. FPS oyunları, genel olarak güçlü bilgisayarlar istediğinden ötürü, bu şekilde düşünülmesi gerçekten hoş olmuş ve oyuncu kitlesi yüksek olduğundan ötürü; FPS severler için odak noktası haline getirilmiş. Oyunu hiç oynama fırsatım olmadı (bilgisayarım arızalı), lakin gerçekten grafik açısından tatmin edici. Silahların nişan göstergeleri, modern bir şekilde tasarlanmış; hedef aldığınız oyuncuya odaklanıyor, hedefleriniz daha net bir şekilde ortaya çıkıyor. Drop düşürme sistemi, algoritma ile birlikte işliyor, şu an için sadece büyük yayıncılarda olan bu özellik, belirli bir izleyici sayısına ulaşıldığında otomatik olarak aktif hale geliyor ve izleme saatine göre drop kazanma şansınız artıyor.
159503

Oyun hakkında anlatabileceklerim bu kadardı, bir sonraki konumda görüşmek üzre, kendinize iyi bakın.

Son düzenleme:

ebruter

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sistem gereksinimleri o kadar da yüksek değil ama iyi FPS için şöyle bir yazı okudum doğru mu?