bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
1085886 (1).png

Valorant Skiller Gözükmüyor

Merhaba Forum Gamer takipçileri ve ziyaretçileri. Bu konumda sizlere Valorant'ın en can sıkıcı sorunlarından biri olan, yeteneklerimizin veya HUD barımızın gözükmeme sorununun çözümü göstereceğim. İyi okumalar.

Bildiğimiz üzere bu sorun oyundayken ya da oyuna girince ortaya çıkabiliyor. Henüz tam bir düzeltme gelmedi ancak çözümleri yok değil. birçok kullanıcı tarafından şikayet edilen bu sorun özellikle son güncellemelerden sonra ortaya çıktı. Bu sorun meydana geldiğinde aşağıdaki HUD barnıız birden ortadan kaybolabilir ya da sadece yetenekleriniz ortadan kaybolabilir. Çözümlere geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum ki, çözümlerden biri yaramazsa diğerine geçmelisiniz. Şimdi çözümlere geçelim.

1.Çözüm | Poligona Girmek

Yetenekleriniz gözükmüyorsa yapmanız gereken maçınız bittikten sonra poligon oyun moduna girip çıkmak. Bu çözüm birçok kullanıcının işine yaramış.

2.Çözüm | Oyunu Kapatıp Açmak

En klişe ve klasik çözümlerden biri olsa dahi, şanslı iseniz çalışabilir. Ayrıca Görev Yöneticisinden kapatmanız daha iyi olacaktır.

3.Çözüm | Oyunu Tamir Etmek

Valorant'ın kurulum dosyasını yeniden çalıştırın. Ardından karşınıza çıkan ekrandan Tamir Et *ingilizceyse Repair* butonuna basın. Eksik dosyalar ya da hasarlı dosyalar yeniden yüklenecektir.

4.Çözüm | İnternet Bağlantınızın Stabil Olduğundan Emin Olmak

Eğer internet bağlantınızı etkileyen bir faktör varsa, yeteneklerinizin gözüktüğü kısım yok olabilir. Özellikle sağ en üstte "Ağ Sorunu" ikonu belirdiyse bu sorun ortaya çıkabilir. İnternet bağlantınızı stabil tutmak için şu adımları uygulayabilirsiniz:

-Arkadaki indirmeleri durdurmak
-Ethernet kablosu kullanmak.
-Evdeki başka bir kimsenin interneti kullanmadığından emin olmak.
-Arkada video, şarkı ya da interneti kullanan bir program varsa kapatmak.

5.Çözüm | Bilgisayarınızı Yeniden Başlatmak

Yine klasik çözümlerimizden biri. Bilgisayarınızı yeniden başlatıp oyuna tekrar girerseniz düzelebilir.

6.Çözüm | Oyunu Silip Tekrar İndirmek

Bu çözümü tüm çözümleri denedikten sonra yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Son çare olarak bu çözümü kullanmalısınız. Oyunun tüm dosyalarını silip sıfırdan bir kurulum yapmak en iyisidir.

Çözümlerimiz bu kadardı. Umuyorum ki sorununuz düzelmiştir ve konu işinize yaramıştır. İyi günler.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
oyundan çıkıp girmek sorun çözdü, yakın zamanda fixlesinler. birden bire yok oldu hud elim ayağıma dolandı ne yapacağımı şaşırdım bir bakmışım ace almışım sonra. bazen ulan skill yüklendi mi, kaç canım var kaç mermim kaldı gibi düşünceler olmadığı için oyuna daha da bi odaklanıyosunuz

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
oyundan çıkıp girmek sorun çözdü, yakın zamanda fixlesinler. birden bire yok oldu hud elim ayağıma dolandı ne yapacağımı şaşırdım bir bakmışım ace almışım sonra. bazen ulan skill yüklendi mi, kaç canım var kaç mermim kaldı gibi düşünceler olmadığı için oyuna daha da bi odaklanıyosunuz
İyimiş :D Dediğin mantıklı bence de ancak onlarda önemli faktörler, canın azken pushlamamak ya da mermin 1 se spray denememek gibi.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Oyunu kapayıp, maça tekrar bağlanmak kesin bir çözüm sağlıyor. Diğerlerini uygulamaya gerek yok. Ben şu ana kadar karşılaşmadım, sorunun driverlar ile alakalı olduğunu düşünmeye başladım.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Oyunu kapayıp, maça tekrar bağlanmak kesin bir çözüm sağlıyor. Diğerlerini uygulamaya gerek yok. Ben şu ana kadar karşılaşmadım, sorunun driverlar ile alakalı olduğunu düşünmeye başladım.
Her ihtimale karşin yazayim dedim :D

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
7. Görüntü ayarlarını biraz yükseltmek çünkü lol de efektleri düşük yaptığınız zaman düşman skillerinin bazı hitboxu sansürlü duruyor örneğin Zac'in E Yeteneği.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
7. Görüntü ayarlarını biraz yükseltmek çünkü lol de efektleri düşük yaptığınız zaman düşman skillerinin bazı hitboxu sansürlü duruyor örneğin Zac'in E Yeteneği.
60 sabitle oynuyorum, görüntü ayarlarını hafiften yükseltsem drop sorunları ve fps düşüşü yaşanıyor, böyle iyi :D