Varolmanın Dayanılmaz Ağırlığı / Nikola Tesla

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar merhaba! Malum 15 Tatile az bir zaman kaldı belki vaktini güzel değerlendirmek için kitap okumak isteyen, bilgi haznesini genişletmek isteyen insanlar vardır diye düşündüm. O yüzden bu konuyu açmaya karar verdim.

Kitabın kapak şekli şu şekilde :

s.jpg

Kitabın yazarı olan Nikola Tesla efsane olarak nitelendirilen Amerikalı Fizikçi ve Mucitlik gibi üstün bilgi isteyen görevlerde baş rol oynamıştır. E haliyle bu adamın nasıl bir dünyası var anlamak lazım. Bir azda olsa anlamamız için yazılmış olan bu kitapta. Kitap içerisinde haliyle Fizik çalışmaları ve projeleri söz alıyor. Benim yazıcaklarım bu kadar çünkü gerisi iyice sizin okuma zevkinizi kaçırabilir.

Nefretiniz elektriğe dönüştürülebilseydi bütün dünyayı aydınlatmaya yeterdi.
Bütün canlılar evrenin çarkında iç içe geçmiş dişlilerdir.

daimy2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kitap kaç yaş grubu için uygun? 10-11 yaş aralığı birisi için hediye olarak alınabilir mi?

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kitap kaç yaş grubu için uygun? 10-11 yaş aralığı birisi için hediye olarak alınabilir mi?
Ben almanızı tavsiye etmem. 10 yaş kategorisinde olan bir çocuk böyle şeyleri pek kavrayamaz ve verimli öğrenemez diye düşünüyorum. Çünkü fizikle ilgili kavram veren bir kitap aynı zamanda fakat karar sizin, potansiyeli yüksek bir çocuksa almanızı kesinlikle öneririm.