Vault 76 - Türkiyenin İlk Fallout Temalı Role Play Sunucusu

Falloutu Seviyor Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.

Son düzenleme:

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çalışmalar Devam Etmektedir.

Son düzenleme:

9mm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne zaman güzel konulu roleplay sunucusu görsek bir süre sonra ekip dağılmasından projeyi durduruyorlar. Ya tek başına bir kaç ön planda gözükecek sistemi koysan haritayı halletsen sunucuyu açarsın whiteliste gelen geçende girmez alpha sürümünde oynarız sende yavaş yavaş sistemleri yüklersin kusura bakmayın ama ekibinize güvenmiyorsanız konu açıp milleti beklemede tutmayın.

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne zaman güzel konulu roleplay sunucusu görsek bir süre sonra ekip dağılmasından projeyi durduruyorlar. Ya tek başına bir kaç ön planda gözükecek sistemi koysan haritayı halletsen sunucuyu açarsın whiteliste gelen geçende girmez alpha sürümünde oynarız sende yavaş yavaş sistemleri yüklersin kusura bakmayın ama ekibinize güvenmiyorsanız konu açıp milleti beklemede tutmayın.
Çalışmalarımız devam etmektedir. İlginiz için teşekkürler.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
neden bunu yapiyonuz ki rpg sunuculari olarak ? önceden ilani veriyonuz ? çok gereksiz işler boş boş insan server açildigina konuyu açar boş boşuna suan zamani mi çaldin server varmi diye böyle bi daha serveri geçtim ekibi bile yok..

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
neden bunu yapiyonuz ki rpg sunuculari olarak ? önceden ilani veriyonuz ? çok gereksiz işler boş boş insan server açildigina konuyu açar boş boşuna suan zamani mi çaldin server varmi diye böyle bi daha serveri geçtim ekibi bile yok..
Çalışmalarımız devam etmektedir. Ekip şu an toplanmıştır.

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir proje sahibi olarak ve bu zorlukların ne kadar dışardan göründüğü kadar kolay olmadığını bildiğimden her zaman başarılar dilerim dostum, umarım arkadaşlarımız sizleri sever ve güzel yerlere gelebilirsiniz farklı bir konsept olarak. Diğer yazan arkadaşlar sunucu açılımları bu kadar basit değil inanın ki zaten bir projeye sahip olmak bile en büyük yük oluyor bir süre sonra sizlere. Minecraft gibi bir oyunda RPG yapmak kadar zor bir tarz konseptli oyun yoktur. Başarılar YK-GreenRPG

darko910

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hedef 2023 inaniyorum belki ozaman açilir !!!

Ephixa1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel ve farklı bir temada olması
çok güzel başarılar

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çalışmalar uzun bi aradan sonra tekrar başlamıştır. Bana ulaşmak için; Rozenberg#7300

MiracccK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet başarılı, Başarılarınızın devamını diliyorum

Darkmine.batihost.net