Vds ile oyunda afk kalma

tunahanb3

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba elimde 3 GB ramli bi vds sunucusu var. Fakat vdslerde ekran kartı olmadıgı için normal yollardan minecraftı açmamız mümkün degil. Fakat oynadıgım serverda yani sonoyuncuda bu şekilde özel bir yöntem kullanarak baglanan kişiler var ama karşılıksız olarak paylaşmıyorlar. Amacım sadece oyunda beklemek spawnerların çalışmasını saglamak. Şimdiden teşekkürler

mavililer.png

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu isletim sisteminiz windows olmasi lazim

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Niye uzak masaüstüden sadece Windows sunuculara mı bağlanılıyor

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fotograf anladigim kadariyla konuya acan kisiye ait degil yanlis anlamis olabilirim affola ben o fotograf ornek gostererek aynisini kendi sunucusunda yapmak istedigini anladim ve sunucuyu linux ubuntu vs gibi isletim sistemi yeirne windows almasini yazdim ardin dan yapacagi ismlerleri anlatmamiza bile gerek yok zaten.İyi günler.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
fotograf anladigim kadariyla konuya acan kisiye ait degil yanlis anlamis olabilirim affola ben o fotograf ornek gostererek aynisini kendi sunucusunda yapmak istedigini anladim ve sunucuyu linux ubuntu vs gibi isletim sistemi yeirne windows almasini yazdim ardin dan yapacagi ismlerleri anlatmamiza bile gerek yok zaten.İyi günler.

Fotoğrafta minecraft açık değil büyük ihtimal kendi makinesinin resmi herneyse bahsettiğim konu zaten o değil windows alsada yapamaz onu demek istiyorum çünkü konuda arkadaşta zaten "ekran kartı olmadığı için yapamadığını" söylemiş.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ekran kartlı kiralik sunuclar var onlara bakabilirsiniz.
Veya liquidsky dı galiba yanlış söylemiyeyim buna da bakabilirsin hem interneti +250mgbit diye biliyorum.