Ve yine nitrado...

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazışmalar...

Gelişmeleri yazacagım..

Ve nitrado sonucu arkadaşlar. En ufak bildirim olmadan sitem domainlerim ve minecraft serverim hiçbir bildirim yapılmadan direk hesabım bloklandı. şu an parasını 3 ay 1 sene olarak ödedigim hizmeti resmen kullanamıyorum ve dolandırılmış vaziyetteyim.

TeamSpeak3 Adreslerini bulup oraya girdim NitradoTR denen Nitrado nun türkiye sorumlusu arkadaş kaç saattir yazmama ragmen en ufak cevap dahi vermiyor.
Habire ticket açin deniyor ben ticketi 1 gün önce açmışım halen cevap yok hesabım bloke halde şu an çok ciddi miktarda mağdur durumdayım.

Saat 01:30 ve Halen en ufak bir cevap, ikaz veya bildirim maili alamıyoruz. hiçbir şekilde ulaşamıyoruz firmaya. resmen dolandırıldık...
Ve dolandırıldıgımızın kanıtı olarak görüyor sizinle paylaşıyoruz..

Nitradonun türkiye sorumlusuna ait firma poşet yani var olanmayan bir firma çıkmıştır.
Asıl Nitradonun Kendisini de kandırmışlar ve biz firmayız diyerek oradan bayiligi o şekilde almışlar ve aldıktan kısa süre sonra firmayı kapatmışlardır.
İnanmayan arkadaşlar kontrol edebilir. Buyrunuz:

nitrado.net Sorumlu Kişiler
Adres:TS Global
Ümit Kopdur
Cayyolu Mah. 8.Cad 146/12
Ankara
Türkiye
Vergi DaireDoğanbey Ankara
Vergi No21925648580

Buyrun buda sorgulama adresi : https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_VRG_LVH

Buradada nitradonun kendi sitesinde bildirilmiş olan sayfa : https://server.nitrado.net/tur/pages/imprint

yaklaşık olarak 15 güne yakındır en ufak bir cevap dahi vermiyorlar.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu konuları kaldırmayında nitradonun gerçek yüzü görünsün. Aynı hikayenin host tarzı bana olmuştu 150 tl civarı paramı çöpe atmışlardı . Gene konumu silmişlerdi adminler :/ sikayetwar da duruyor sikeyetim ...

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. konu açaşiım öncekini forum yetkilileri silmiş saolsunlar. millet halen gidip oradan server almaya devam ediyor. adamlar firma bile degil kimsenin haberi bile yok.
Aynen Haklısın Şirket Bile Deyil Sitelerini Türkçe Yaparak 16-18 Yaş Arası Türk Moderatörleri Doldurarak Şirket Olucaklarını Sanmışlar.
Anca Rüyalarında Olurlar.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu çok ciddi bir meseledir bu konu hakkında duyarlı kalınması gerekir. forumun nitradonun reklamını yapmak yerine kullanıcıyı koruması gerekir. bu konu onlara ders niteliginde bana göre.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Herkes Nitrado'dan sunucu alırsa sonunda böyle olur. Anladığım kadarıyla farklı hostinglerden iki farklı sunucuyu bağlayabiliyorsunuz. Buda onların öz açığı. Bu arada ilk mesaj Almanca'dan çeviri ve bot. "Siz bizden" değil "sizin bizden" olmalıydı. Ayrıca siz sözleşmede böyle bir şeyin yasak olduğuna ya da olmadığına emin misiniz?

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkes Nitrado'dan sunucu alırsa sonunda böyle olur. Anladığım kadarıyla farklı hostinglerden iki farklı sunucuyu bağlayabiliyorsunuz. Buda onların öz açığı. Bu arada ilk mesaj Almanca'dan çeviri ve bot. "Siz bizden" değil "sizin bizden" olmalıydı. Ayrıca siz sözleşmede böyle bir şeyin yasak olduğuna ya da olmadığına emin misiniz?
Valla dostum bungeecord yada server ile alakalı en ufak şu olursa bunu ypaarız bu olursa şunu kapatırız açarız veyahutda şunu başka şekilde kullanamazsın diye en ufak bir bildirim yok adam kafasına göre kapatıyor. ve farklı hosting den kastınız eğer batihost axitr nitrado veya herhangi bi türk firmasını kastediyorsun sanırım. fakat biz direk datacenter in kendisinden alıyoruz arada bir rakip firma falan yok ki zaten sunucularımız korumalı.

Üzüldüm adına geçmiş olsun dostum.
destegin için teşekkürler...

KeremPvo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nitrado kullanıyorum yaklaşık 4 senedir hiç bi sorun olmuyordu bozdular işleri galiba :/

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Bir Sorum Olcak, Neden Hem Nitrado Hemde Başka Bir Hostingi Aynı Anda Kullanıyosun ? Biri Yetmiyomu :)