• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisuSon Gösterim: 20 Ara 18
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
  • Topluluk Ürünü: Artık her ay için, belirli niteliklere sahip olan bir Minecraft plugini seçiliyor. Ayın pluginini görmüş müydünüz?

Vectör Sunucu Tanıtım Afişi

Mesajlar
42
Beğeniler
19
Puanları
400
Ruh Hali
#1
Herkese merhaba , bu gün yapmış olduğum tasarımı sizlere göstereceğim.
Minecraft skinlerinden birçok kişi sıkılmış , bende vektör çizimlere yer verdim.
(Vectör görseller bana ait değildir , kendim de çizmeyi öğreniyorum.)

tasarımvectorlu.png

 
Son düzenleme:
Mesajlar
42
Beğeniler
19
Puanları
400
Ruh Hali
#5
Psd olarak paylaşmadığın için güzel olmamış böyle tasarımları paylaşmayın forumu kirletiyorsunuz
Yaptığın saçma yorum için teşekkür ederim.Burada kimsenin psd olarak dosya paylaşma zorunluluğu yok isteyen burada tasarımını tanıtmak veya görüş almak için paylaşabilir.Burada bana görüşünü sunacaksın