[Vengance.Batihost.Net] - Gelişmiş Survival Sunucu [1.8-1.13] _-_ _-_ Yeni Sitemler Eklendi İncelemeden Geçmeyin!

MephistoGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
VENGEANCE
Yenilikçi Survival Sunucu!
Sürüm: 1.8 - 1.13 _ Slot: 50

Oldukça kaliteli deneyimlere sahip olmanız için elimizden geleni yapıyoruz, bu sunucu da ne spam'a maruz kalırsınız ne de hakarete! seviyeli bir ortam için çalışan yetkili ekibi.. ve spama maruz kalmanıza engel olacak otomatik sistemler.
Kurallar mı?: en önemli 2 kuralımız, Haksız Rekabet ve Seviyesizlik istemiyoruz!..

İyi Oyunlar Dileriz...
IP: VENGEANCE.BATIHOST.NET

Özellikler:

• 9 Adet oyuncu rütbesi.
  • Özenle hazırlanılmış her türlü detaya sahip menüler.
  • Gelişmiş ışınlanma sistemi ile ışınlanmak artık daha zevkli.
  • Oyuncuların kendi arasında takas ve pazarlık yapabileceği market sistemi.
  • Rehbere ihtiyaç duyulmadan oyunu bilmeyenlerin bile öğreneceği şekilde ayarlanmış yardım şablonu.
  • Kişisel istatistikler, claim istatistikleri, sunucu istatistikleri olmak üzere öldürme, ölme, blok kırma, toplam oynanma, arsan, claimin ve daha fazlası bulunduran profil sistemi.
  • Sizi belli başlı sıkmayacak şekilde görevler ekledik bu görevleri tamamlayıp ödüller kazanabilirsiniz.
  • Son derece şık bir şekilde tasarlanmış ve içleri abartılmayacak şekilde düzenlenilmiş blok, midgard, alet, karışık kasaları.
  • XP'lerinizi ve paralarınızı güvenle saklayabileceğiniz veya çekebileceğiniz Banka sistemi.
  • Her rütbenin kendisine ait seviyeli sandık sistemi.
  • Bir düşmanın kellesi için fiyat verebileceğiniz veya fiyatı biçilmiş kelleleri uçurarak para kazanacağını Arananlar sistemi.
  • Sağ tarafta size sürekli online bilgi veren Bilgi Tablosu.
  • Tpa spamları ve efektler sizi rahatsız mı ediyor? o zaman oyuncu menüsünden kapatın gitsin.
  • Spawner yükseltme sistemine ve spawner birleştirme sistemi. ve spawner market.
  • %0 LAG, veya HATA
  • %100 Kaliteli oyun deneyimi!
129289

129290

129291

129294

129295

129296

129297

129298

Son düzenleme:

p0lds

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu cidden çok güzel neden bom boş bu sunucu?

MephistoGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu cidden çok güzel neden bom boş bu sunucu?
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. çok yeni bir sunucu gelen giden oluyor tabi ama herkesin tek odak noktası yetki olduğu için amacı oyun oynamak olan kitleye bir türlü ulaşamıyoruz. :)

MephistoGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güncelleme Notu:
-Çoğu pluginler de yeni sürüme geçildi.
-Bazı hatalar giderildi. (chestler yerine npc ile etkileşim kurmanızı gerektiren durumlar gibi.)
-Bazı gerekli yetkiler oyunculara verildi (/delhome gibi)
-Jackpot açıldı
-Bazı kodlar/eklentiler türkçeleştirildi (/trade yerine /takas gibi)
ve bir kaç optimizasyon ayarı yapıldı.

p0lds

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sizin adınıza üzüldüm keşke has bir kitle toplanabilse pluginler vs. olsun hoşuma gitti.

MleytN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuya giremiyorum girdiğim gibi register yaparken atıyor o süre 5 6 saniye falan

MephistoGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
3 haftadır beklediğimiz ilgiyi alamadığımız için projeyi iptal ettik. İleri de projesi olanlara plugin ve map olarak yardım edilecektir. Destekleriniz için teşekkür ederim.

p0lds

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
3 haftadır beklediğimiz ilgiyi alamadığımız için projeyi iptal ettik. İleri de projesi olanlara plugin ve map olarak yardım edilecektir. Destekleriniz için teşekkür ederim.
Bana yardım edebilirsin mesela :D Lagarto De Jesus :)

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu ve surum guncellenmeli
basarilar