VeteranWinner / 1.7.2-AKTİF / Factions-PVP / mc.veteranwinner.com / 48GB Ram / Bosslar ve Görevler

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

mc.veteranwinner.com
Merhaba! WinnerMC ve McNoFear yapımcılarından yeni bir çalışma VeteranWinner! Buyrun, yoğun istek üzerine hazırlanan yeni projemizi hep birlikte görelim.

Bizi diğerlerinden ayıran nedir?
Sizlere sunduğumuz sunucumuz ve hiçbir yerde göremeyeceğiniz oyun konseptimiz diyebilirim.

Makine Bilgileri:

Intel® Core i7 İşlemciSunucularımızda 8 çekirdekli Intel Core i7 işlemcisini kullanıyoruz. Böylece sizlere lagı en aza düşürüp oyundan aldığınız zevki doruklarında yaşama fırsatı sunuyoruz.
48 GB Ram48 GB Ram ile desteklenen sunucumuz ile sizlere 0 lag garantisini gerçekten veriyoruz.
4 TB HDD
4 TB Hard Disk ile sunucumuzun yedekleme sisteminin işlenişi %99 oranında artıyor.
1 Gbit/s Port Hızı ve 200 Mbit/s Hat Hızı
Sunucumuza tanınan 200Mbit hat hızı ile oyun zevkinizi kat kat arttırıyoruz.
MySQL Desteği
Kullandığımız MySQL teknolojisi sayesinde oyunda yaptığınız her şey veritabanına kaydediliyor. Kayıtlı veritabanlarını çok yakında websitemizden görebileceksiniz.

Oyun İçeriği Olarak VeteranWinner:
İsterseniz biraz soru-cevap şeklinde gidelim.

1-Sunucuda amaç nedir?
Hayatta kalıp, en iyisi olmak! tabii ki bunu yapmak o kadar da kolay olmayacak. Sunucumuzda para kazanmak veya level atlamak o kadar kolay değil.
2-Nasıl Para Kazanabilirim?
Sunucumuzda "hammadde,lapis" gibi saçmalıklar yok. Sizlere köylülerimizin vereceği görevleri yaparak, bir mesleğe üye olduktan sonra o mesleğin gerekliliklerini yaparak, pazarlarımızda ticaret yaparak, sizlere sunduğumuz tarlalardan satın alarak ve banka sistemimiz sayesinde para kazanabilirsiniz.
Banka sistemimiz, oyunda durduğunuz süre içerisinde hesabınıza para yükleyecektir. Yüklenen paraları bankalarımızdaki atmlerimizden çekebilirsiniz.

3-Boss ve Görev Sistemi Nedir?
Oyuna girdiğinizde her şey sizi otomatik yönlendirir. Görev yaparak çok değerli özel kılıçlar veya setler kazanabilirsiniz. Aynı şekilde bu özel itemler bosslardan da düşmekte. Bossları kendi zindanlarında ziyaret edebilirsiniz :) tabii ki bu çok tehlikeli!

4-Oyun İçerisinden Oyun Parası İle Minecraft Premium Kodu Nasıl Alınır?
Oyun içerisinden /warp market komutuyla markette satılan eşyaların arasında bir ilk olarak Minecraft Gift Kod alabileceksiniz! tabii ki bunu her hafta sadece 1 kişi alabilecek.
Detaylı bilgi için oyun içerisinden marketi ziyaret edebilirsiniz.

Hammadde Yok Dediniz, PVP Yapmadan Nasıl Hammadde Elde Edebilirim?
Ormanın girişinde bulunan rastgele ışınlama sistemimiz sayesinde pvp sevmeyen veya henüz pvpye hazır olmayan arkadaşlarımızı da unutmadık. Bu sistemle dünyanın herhangi bir yerine tek tık ile ışınlanıp kaynaklarınızı elde edebilirsiniz.

Lafı daha fazla uzatmadan resimlere geçelim isterseniz :)

mc.veteranwinner.com

Yönetim Ekibi:
goktuggursoy
Unverzagt

Moderatör tarafından düzenlendi:

Gökay KUTLU

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server süper bosslar felan var görev yapıyon çok güzel :D

İsmim QuickDie

TheBirkan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Dün başladım sunucuya çok kaliteli haritaları harika ve hiçbir şekilde haksızlık yok! Size de başlamanızı öneriyorum ayrıca markette minecraft gift code bile satılıyor.

shekileren

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Türkiye'nin En Güzel Serveri Desek Az Kalır, Server Dün Açıldı.Fakat Hem Oyuncuları Kaliteli (+ fazla user) Hem de Oyunun Sürekleme Büyüsü Harika.Emin Olun Bu Kadar Güzel 1 Factions Server Oynamamış Olmalısınız..! Gelin Ve Görün Arkadaşlar.(Boss ve görevler çok güzel :D)

Nickim: er1kme

daybreak

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Veteranwinner Türkiye'deki en güzel faction server.
ip:www.veteranwinner.com
server 200 kişiliktir.
Lag yoktur.
Böyle özelliklerle olmasıda mümkün değildir zaten.
Saçma hammadde ve lapis yoktur.
Gördüğüm en iyi serverdir.

MehmetDayı

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SERVER COK GUZEL ADMINLER COCUK DEGIL AYRICA HAMMADDE LAPIS GIBI SALAKCA SEYLER YOK ADMINLER ILIGI GOREVLER COK GUZEL NİCK:timmyssss

ElmasSword

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oynana Rpg Oyunlarına Benzetilmeye Çalışılmış Gayet Güzel
Nick:BarisKurtTR[DOUBLEPOST=1391957685,1391956963][/DOUBLEPOST]Tebrikler

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
etkinlik mi var ? sunucu hakkında güzel bir şeyler diyip yada güncel falan yazıp birde altına nick yazınca ödül mü veriliyor ?
yok eğer öyleyse bende yapıcamda sunucu gerçekten güzel konu düzeni mükemmel.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
McNoFear'ın sahibi Burak, benim bu camiada tanıdığım ilk kişilerden biri. O zamanlar bile Hub serverını görüp (ki o zamanlar sadece 2 hub server vardı diye hatırlıyorum) hayran kalmıştım. Kendisi bu konularda çok tecrübelidir. Serverının açıldığını duyunca hemen baktım. İlk dikkatimi çeken şey, şehrin pixellerinin göz yormamasıydı. Açık mavi ton kullanılmış ve göze çok hoş geliyor.
Normalde server 30 GB, 50 GB falan diyenlere inanmıyorum ama Burak'la server açılmadan önce de konuşmuştum, Hub server açacaklarından 48 GB makina alıp, sonradan Factions üzerinde yoğunlaşmaya karar vermişler. Böylesi çok daha iyi, ilgi alanı dağılmayacağından, iyi bir Factions sunucusu sizleri bekliyor olacak.

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
McNoFear'ın sahibi Burak, benim bu camiada tanıdığım ilk kişilerden biri. O zamanlar bile Hub serverını görüp (ki o zamanlar sadece 2 hub server vardı diye hatırlıyorum) hayran kalmıştım. Kendisi bu konularda çok tecrübelidir. Serverının açıldığını duyunca hemen baktım. İlk dikkatimi çeken şey, şehrin pixellerinin göz yormamasıydı. Açık mavi ton kullanılmış ve göze çok hoş geliyor.
Normalde server 30 GB, 50 GB falan diyenlere inanmıyorum ama Burak'la server açılmadan önce de konuşmuştum, Hub server açacaklarından 48 GB makina alıp, sonradan Factions üzerinde yoğunlaşmaya karar vermişler. Böylesi çok daha iyi, ilgi alanı dağılmayacağından, iyi bir Factions sunucusu sizleri bekliyor olacak.
Yorumun benim için çok değerli, çok teşekkürler. Forumun yetkilileri de böyle düşünüyor olacak ki altın sunucu ödülünü bizden esirgemediler. Her şey için oyunculara da tek tek teşekkür ediyorum.

İyi forumlar.