Yardım ViaVersiyon Packet sorunu

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1,8 - 1,12
Merhaba arkadaşlar viaVersiyon pluginin de Sunucuya yapılan crashları engellemek için bi ayar yaptım ama şimdide aura açınca atmaya başladı Hem auranın atmayacagı hemde crash engelleyecek bi ayar verebilirmisiniz.

Benim Configim.

Kod:
max-pps: 800
max-pps-kick-msg: You are sending too many packets!
#
# We can also kick them if over a period they send over a threshold a certain amount of times.
#
# Period to track (in seconds)
# Use -1 to disable.
tracking-period: 6
# How many packets per second counts as a warning
tracking-warning-pps: 120
# How many warnings over the interval can we have
# This can never be higher than "tracking-period"
tracking-max-warnings: 5
tracking-max-kick-msg: You are sending too many packets, :(

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Varsayılan config zaten gayet iyi. Aura derken hile olan kill auradan mı bahsediyorsunuz, anlamadım.

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Varsayılan config zaten gayet iyi. Aura derken hile olan kill auradan mı bahsediyorsunuz, anlamadım.
Evet Sunucuda hile serbest ama oyuncular killaura açtıgında oyundan atılıyor viaversiyondan kaynaklandından eminim
Atınca 'You are sending too many packets, :(' mesajını veriyor

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Evet Sunucuda hile serbest ama oyuncular killaura açtıgında oyundan atılıyor viaversiyondan kaynaklandından eminim
Atınca 'You are sending too many packets, :(' mesajını veriyor

You are sending too many packets! yerine You are sending too many packets, :( dediği için max-pps den değilde tracking-max-warnings den atıldığını anlıyoruz, yani tracking-max-warnings değerini yükseltmeniz gerek. Varsayılan değer 4 siz zaten 5 yapmışsınız bir de 6 yapmayı deneyin deneme yanılma yöntemi ile arttırarak deneyin.