Victory Survival Game

hasan_king

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba çok farklı bir tarzda giriş yaptım konuya farkındayım. :) Fakat çok farklı bir sunucu paylaşacagım için anlatımıda farklı olsun. Sunucu hakkında bilgiler vererek ilerlemek istiyorum.

-Gök yüzünde bir bina içinde doğuyorsunuz. Bu binada pazar, otel, kodes, açık dünya'ya açılan bir kapı vs bulunmakta biz bu binayı "Yönetim binası" olarak adlandırdık. Sunucumuzun bir oyuncusu olursanız bu binaya çok fazla yolunuz düşecek garanti veriyorum.

-Bu binaya biraz giriş yaparsak. İlk olarak pazardan başlamak istiyorum çünkü sunucunun olmazsa olmazlarından birisi pazar. Sunucuda meslek sistemi yoktur, para kazanmanın yolu ise doğada bulabileceginiz hertürlü eşyayı pazarda satabilme imkanınız bulunmakta. Pazar sadece doğadan elde edilen ürünler üzerine alış ve satış yapmakta. Çok kapsamlı bir pazar bulunmakta binanın ilk iki katında pazar bulunuyor.

Tabelalara sol tıklıyarak satış işlemi, sağ tıklayarakta alma işlemi yapabiliyorsunuz. Tabelada bulunan "B"(Buy) Ürünün alış fiyatını, "S"(Sell)Ürünün satış fiyatını belirtmekte. Tabelaya yakından bakalım.

Kazandıgınız paraları yine aynı pazarda harcaya bilirsiniz. Birde yönetim binasının önünde satılık arsalarda bulunmakta yüklü miktarda para kazanıp, birtane alabilir açık dünyadaki göçebe hayattan yerleşik hayata geçebilirsiniz. Bu arsaların üzerinde bulunan tabelaya sağ tıklayarak arsayı satın alabiliyorsunuz. Arsalara bakalım.

Bu arsalar büyüklüklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Oldukca yüksek fiyatta olan bu arsaları hemen alma gibi bir şansımız yok tabi. Arsa alana kadar Yönetim binasının 3. katındaki otel odalarından kiralaya bilir, eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz tabi. 11 adet odası olan bu otele bir göz atacak olursak şu şekilde görünmekte.

Lobisi v.s bulunan bu otelin tek bir açıdan çekilen fotografı tabii ki bu. Kiralanan oda kapısını sizden başka birisi açamaz veya eşyasını koyamaz. Arsalarda tıpkı bura gibi korunmaktadır. Ayrıca yönetim ekibimiz ve cezai yaptırımlarımızlada yeterince güvende olacaksınız. Birde Hapishaneye göz atacak olursak. Adminlerin kural dışı davranan oyunculara ufak yaptırımlarından birisidir. ilerlemesi sonucunda geri dönüşü olmayan cezalarda verilmesi muhtemeldir tabii ki. Kodesin bir görüntüsüne bakalım.

Bu kodeste diğer her şey gibi yönetim binasının içinde bulunmakta.

Burası şehir haritasıdır. Pazarda sata bilenecek eşyaların bulundugu açık dünya ise farklı bir dünyada bildigimiz standart survival haritası olan açıkdünya tıpkı survivalda yaptıgımız herşeyi yapabiliyoruz. Açıkdünyadan topladıgımız ürünleri ise şehire gelip pazarda satıyoruz. Yönetim binasının üst katında bulunan bir ışınlama kapısı ile açık dünya ya gidebiliyoruz. Tabi tekrar açık dünyada bulunan kapıdanda şehire dönüş yapabiliyoruz. Bu kapıya bakalım.

Survival ile RP nin tatlı bir karışımı olan bu sunucu sizinde ilginizi çekecektir. anlıyacagınız üzere meslek bulunmayan bu sunucuda her meslegi yapabiliyorsunuz ister madenci ister balıkcı ister oduncu. Pazara getirip rahatca istediginiz ürünü satabiliyorsunuz. Ayrıca açıkdünya nın kaynakları tükendikce madenleri odunları v.s tükendikce yenisi ile degiştirecegiz oyuncu sıklıgına göre 1ayda 2haftada veya 1haftada bir yeni açık dünya haritasında devam edecegiz. Tabi şehir haritası hep standart olarak kalacak. Oyuncu sıklıgına göre yeni farklı boyutlarda arsalarda eklenerek devam edecek. İyi Oyunlar...

Sunucu 7/24 Açık Durumdadır.

ip:46.197.89.33

Alpinax

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu çok sade, örneğin yazılar vs. çok sade. Başka konulara bakarsanız yazıları vs. sitelerden alıp konu'ya yapıştırıyor. Site adı vermek istemiyorum bu yüzden pek fazla yardımcı olamiyacağım. Ayrıca konu adını değiştirip daha güzel bir şey yaparsanız eminim daha iyi bir sunucu olacaksınız.

Tavsiye, kötü bir şey demiyorum.