VictoryBlocks Build Team Yeni Üyelerini Arıyor

Uvenix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese merhaba;

Yakın zamanda açmış olduğumuz VictoryBlocks BT'ye yeni üye alımları yapmaya karar verdik.
şu an için 3 kişiden fazla değiliz.Ama büyüyeceğimize canı gönülden inanıyorum.Siz de aramıza katılmak istiyorsanız gelin deneyelim.
yeteneğinizi beğenirsek sizi de aramızda görmek isteriz.Takım içinde 4 rütbe var onlar da;

Owner > Master > Member > Amateur

Eğer yeteneğiniz iyiyse takıma Member olarak alınırsınız ancak yeteneğiniz o kadar iyi değil ancak umut vaat ediyorsa Amateur olarak
aramıza katılabilirsiniz.

------------------------

Amacımız:

Eğlenerek çeşitli konseptler ile haritalar yapıp isteyenlere bir fiyat biçip satmak.Haritada katkısı olan her üyemize Eşit miktarda ücret dağıtılacaktır.Projelere katılmak için en düşük rütbe Member'dir.Amateur'lar kendilerini geliştirdikçe rütbe atlayabilir,aynı şekilde Member'ler de rütbe atlayarak Master olabilirler.Takımımıza bir de gönüllü tasarımcı arıyoruz.Ancak önce tanınmak için ücretsiz bir harita yapıp forumda paylaşacağız ve yeteneğimizi gün yüzüne çıkarmış olacağız.

Sen de aramıza katılmak için Discord sunucumuza gelmeyi unutma!

------------------------

Yetkililer:

Owner: Uvenix

Owner: Avease

------------------------

Discord sunucumuz:

https://**********/qwXmEb

------------------------

Skype Adreslerimiz:

*Uvenix: OnurSimsek51

*Avease: sesiz.oyuncu

Uvenix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düzenleriz sıkıntı yok.

KesintisizXP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben katılmayı düşünüyorum. şu saniye cevap yazmayın yarın teste girerim. Tek isteğim şu, lütfen beni testle alın yaşla değil, kendi yaptığım bir armor stand filmim de var, yaşımı en son söylerim. Redstone bilgim var. Buildim de fena sayılmaz ama daha çok redstone da lvl atlarım. harita yapıyorsak sadece buildera ihtiyacınız olmayacaktır! Denemek istiyorum eve gidince haber veririm şu an misafirdeyiz ve internet ölüyor, bu mesaj giderse şanslıyım