Vikingnetwork Efsane Sunucu Alimda | Dev Proje | Her Türlü Alım | Iceride Kendine Güvenen Gelsin |

Ascarts

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostlar Merhabalar Vikingnetwork Sunucu Sahibiyim Öncelikle Kendimi Tanitayim Adım VOLKAN Yaklaşık 4 5 Yildir Minecraft Oyuncusuyum 2 Yıldır Filanda Pluginler Sunucular Ile Uğraşıyorum Hayla Bilgilerim Yeterli Değil Ne Yalan Söyliyim 10 Üzerinden 7 Filan Bilgiliyim Hayla Ögrenmem Gereken Cok Sey Olduğu Aşikar Yaşım 16 Sizlerle Birlikte Güzel Bir Proje Yapmak Istiyorum Sunucu 1 2 Haftaya Tamamen Biticek Ve Oyuncularin Hizmetine Sunulacak

Yapmak Istedigim Projeler Ve Oyunlar

Ilk Önce Sunucu Hub Olarak Degil Belirli Bir Tane Oyun Olarak Acilacak Bu Skyblock , Faction , Survival Olabilir
Bunu Aramizdaki Üst Düzey Yetkili Arkadaşlar Ile Kararlaştirabiliriz.

Daha Sonra Huba Doğru Yönelicez Minigames Olsun Dier Büyük Oyunlar Olsun Cogalticaz Hile Korumalarinin Önüne Gecmek Kendimize Göre
Bir Menü Dizayn Etmek Icin 100 200 Kitleye Ulastiktan Sonra Kendi Launcherimizi Cikaracagiz Örn: [ Craftrise , Sonoyuncu Gibi]

Dev Proje Derken Yalan Söylemiyorduk Cok Hayal Dünyasi Genis Olan Bir Insanim Ve Sunucular Icin İnanilmaz Fikirlerim
Var Siz Bu Fikirlere Bize Ve Ekibimize Inanip Sunucumuzda Calismak Ister İseniz Assagida Yazmis Oldugum Yetkilerden Birini Seciniz...

Simdiden Sevgili Minecraft Türkiye Forum Üyeleri Sakinlerinin İlgi Alaka Ve Destekleri Için Teşekkürederiz.
Güzel Sunucular Var Elbet Fakat Türkiye İcin En İyisi Degiller Biz En İyi Olmaya Geliyoruz

VİKİNGNETWORK YETKİLİ ALIM LİSTESİ

Java Kodlamasindan Anlayan

Bu Yetkili Launcher Ve Bazı Ozel Fikirlerimizi Geliştirmek Ve Güzelleştirmek Icin Lazim Olucak Yetkili Ünvani Kisacasi Kendine Güvenen Java Dilinden Kodlamasindan Anlayan Siz Değerli Minecraft Türkiye Üyelerinden Herhangibi Biri Katilabilir.

Ad [ Zorunlu ]
Soyad [ Zorunlu Degil ]
Yaş [ +16 ]
Kac Yildir Minecraft Oynuyorsunuz [ Zorunlu ]
Yetkili Olduğunuz Sunucular [ Zorunlu ]
Ne Zamandir Java Ile İlgileniyorsunuz [ Zorunlu ]
Javadan Önce Hangi Kodlama Dillerinle Uğrastiniz [ Ekbilgi ]
Discord [ Zorunlu ]

Skripter

Skript Yaziminda Üstüme Yok Diyen Her Türlü Skripti Yaparim Skript Bilgime Beton Yetmez Diyen Siz Degerli Minecraft Türkiye Üyelerini Aramizda Görmekten Gurur Duyarız. Yaratici Fikirlerimiz Sizin Elinizde.

Ad [ Zorunlu ]
Soyad [ Zorunlu Degil ]
Yaş [ +16 ]
Ne Zamandir Skript Ile İlgileniyorsunuz [ Zorunlu ]
Yapmis Oldugunuz Ne Tür Skriptler Var [ Zorunlu ]
Faction Skyblock Ve Survival Gibi Oyunlarda Yaratici Skriptleriniz Varmi [ Discord Üzerinden Yaziniz ]
Discord [ Zorunlu ]

Pluginer

A'dan Z'ye Her Türlü Plugini Bilir Ve Anlarim Diyorsaniz Sizi Aramizda Görmekten Gurur Duyariz Lütfen Hazir Paket Alip Editliyen Arkadaslar Gelmesin Bosa Konumuzu Kirletmesinler.

Ad [ Zorunlu ]
Soyad [ Zorunlu Degil ]
Yaş [ +16 ]
Ne Zamandir Plugin Ile İlgileniyorsunuz [ Zorunlu ]
Hangi Sunuculara Plugin Paketi Yaptiniz [ Zorunlu ]
Paketinize Ne Gibi Yenilikler Katabilirsiniz [ Zorunlu ]
Discord [ Zorunlu ]

Tasarimci

Yaratici Tasarimci Arkadaslari Aramizda Görmekten Gurur Duyariz Sizin Yaptiginiz Tasarimlar Bizim Oyuncu Kitlemize Gecis Kapimiz
Olucak Yani Cok Ama Cok Önemlisiniz

Ad [ Zorunlu ]
Soyad [ Zorunlu Degil ]
Yaş [ +16 ]
Ne Zamandir Tasarim Ile İlgileniyorsunuz [ Zorunlu ]
Hangi Sunuculara Tasarim Yaptiniz [ Zorunlu ]
Tasariminizda Hangi Programlari Kullaniyorsunuz [ Zorunlu ]
Yapmis Oldugunuz Tasarimlar Varmi [ 1 2 Adet ]
Discord [ Zorunlu ]

Moderatör

Bizler Genelde Oyun Disi Sorunlarla İlgilenirken Sizler Oyun İcinde En Önemli Unsuru Tasiyorsunuz Rehber Arkadaslarimiz Ile Birlikte Bizim Oyunculara Adaletimizin Bağisiniz Bu Yüzden Size ihtiyacimiz Cok Fazla

Ad [ Zorunlu ]
Soyad [ Zorunlu Degil ]
Yaş [ +16 ]
Bildiginiz Komutlar [ Zorunlu ]
Günde Kac Saat Aktifsiniz [ En Az 3 Saat ]
Oyunculara Tavriniz Nedir [ Zorunlu ]
Discord [ Zorunlu ]

Mimar Ekibi

Bu Genelde Tek Bir Kisinin Yapacagi Yetki Degil Önceligimiz Ekip Olan Mimar Takimlaridir Ama Benim Yaraticiligim Ve Yapilarim Bir Ekibe Bin Basar Diyen Siz Sevgili Yetkili Dostlarim Sizlerde Başvurabilirsiniz Oyuncularin Görsel Şöleni Sizlerin Elinde

Ad [ Zorunlu ]
Soyad [ Zorunlu Degil ]
Yaş [ +16 ]
Bildiginiz Build Komutlar [ Zorunlu ]
Yapmis Oldugunuz Yapilar [ Zorunlu ]
Discord [ Zorunlu ]

Rehber Ve 10 Beta Sürüm Icin Oyuncu

Arkadaslar Ilk Olarak Sunucumuzu Test Amacli Beta Sürümünü 10 Arkadas Ve Bir Adet Rehbere Acİcaz Bizlere Eksiklerimizi Gelistirmemiz Gereken Kisimlari Anlaticak 10 Güzel Oyuncu Ve Bir Rehber Assagidaki Formu Doldurup Atabilirsiniz. Biz Bu Yola Su
Söz İle CiktikPara Ve Oyuncu Mutlaka Bulunur Ama Kaliteli Oyuncu Ve Sunucu Cok Zor Bulunur.

Ad [ Zorunlu ]
Soyad [ Zorunlu Degil ]
Yaş [ Zorunlu Degil ]
Bildiginiz Rehber Komutlari [ Zorunlu ]
Oyunculara Tavriniz Nedir [ Zorunlu ]
Discord [ Zorunlu ]

Bu Düsüncem Ile Fikirlerini Ve Düsüncelerini Paylasmak istiyen Benimle İletisime Gecmek İstiyen Arkadaslar Discord
Adresim Ascarts # 1397 Bazen Forumda Yazarken Görünmüyor Discord Hepinize İyi Forumlar Dilerim Discordum Görünmüyorsa
Yorum Kismina Yazmayi Unutmayiniz.

Not: Form Doldurmayan Arkadaslar Ciddiye Alinmayacaktir

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Moderatör
Ad [ İnanç ]
Yaş [ 17 ]
Kac Yildir Minecraft Oynuyorsunuz [ 6 7 yıl olmuştur 1.6.2 den beri oynuyorum ]
Yetkili Olduğunuz Sunucular [ Poligon,Provanas,TeslaNW,MitCraft ]
Bildiginiz Komutlar [ aşırı bi iyi komut bilgim yok ama belli başlı şeyleri biliyorm ]
Günde Kac Saat Aktifsiniz [ 5 saat ve üzeri yetkili olursam daha fazla ]
Oyunculara Tavriniz Nedir [ onları küçümsemeden hepimiz oyuncuyuz gözüyle hepsine aynı davranırım ]
Discord [ İNOBASKANINIZ#8312 ]​

RedVievor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad [ Mert ]
Soyad [ Zorunlu Değil ]
Yaş [ 16 ]
Kac Yildir Minecraft Oynuyorsunuz [ 7 Sene'yi evvel oynuyorum ]
Yetkili Olduğunuz Sunucular [ CraftNeon BrickCraft vb. ]
Bildiginiz Komutlar [ NameTagEdit,GroupManager,Skript,Essentials,TornodaSpawners gibi pluginlerinin birsürü komutları vardır ve ben bunları biliyorum]
Günde Kac Saat Aktifsiniz [ 7 Saat ]
Oyunculara Tavriniz Nedir [ Sıcak kanlı ve ilgili ]
Discord [ RedVieover#2454 ]

Acroez

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Moderatör
Ad [ Hasan Baki ]
Soyad [ Çakır ]
Yaş [ 16 ]
Kac Yildir Minecraft Oynuyorsunuz [ 5 yaşımda minecraft pe ye başladım 9 yaşımda pc de oynamaya devam ettim. ]
Yetkili Olduğunuz Sunucular [ Provanas(SkyBlock) ]
Bildiginiz Komutlar [ çoğu komutu biliyorum işimi severek yaptığım için kolayca ezberlerim bilmediklerimi de. ]
Günde Kac Saat Aktifsiniz [ En az 7 saat bazen gece boyunca sabaha kadar da kalıyorum.]
Oyunculara Tavriniz Nedir [ Oyunculara her zaman yardım eden birisiyim yetkili olmak istememin sebebide budur. Yoksa bu benim gönüllü yaptığım bir şey elime geçen bir şey olmayacak sadece yardımseverim. ]
Discord [ hsnbaki.qwq#3877 ]

POFCC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Moderator
Ad (Ömer)
Soyad(Coşkun)
Yaş (15)
7 Yıldır Minecraft ile beraberim
Yetkili olduğum eski sunuculardir Örneğin :
Gameturkmc HanelerMC bir ara nomercy de bile oldum
Günde 7 saate kadar aktif kalabilirim
Oyuncuların hepsine kardesimmis gibi karşılıyorum hep sevecen bir tutum sergilerim
Discord : OmerBaba#9956