VilusaSurvival.Batihost.Com | 1.7 / 1.8 < Boss,Açık Arttırma,Kasalar Ve Daha Fazlası...

AktorNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu pikpok tarafından hazırlanmıştı
Sunucudan ayrıldığı için konu tasarımı geri alınmıştır

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik bi sunucu acmissiniz farkli bisey goremedim acikcasi

Kastras_13

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server a girdim kasılıyordum 1 kere lag girdi herkese sonra düzeldi ondan sonra birdaha oldu sonra kurucu tp atıp beni banladı nedeni nedir?

cevap bekliyorum neden ıp ban yedim durduk yere ?

bakın lag konusunda eyer bir oyuncu yapıyorsa ve siz o oyuncu zanediyorsanız yanlılıyorsunuz sınırsız fiber internetim var süperonile eyer banımı açmassanız 1 saatlik emeğimi haram zıkkım ederim okadar oynuyordum mutlu mutlu 1 saniyede ne kadar kolay ya ?

AktorNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server a girdim kasılıyordum 1 kere lag girdi herkese sonra düzeldi ondan sonra birdaha oldu sonra kurucu tp atıp beni banladı nedeni nedir?

cevap bekliyorum neden ıp ban yedim durduk yere ?

bakın lag konusunda eyer bir oyuncu yapıyorsa ve siz o oyuncu zanediyorsanız yanlılıyorsunuz sınırsız fiber internetim var süperonile eyer banımı açmassanız 1 saatlik emeğimi haram zıkkım ederim okadar oynuyordum mutlu mutlu 1 saniyede ne kadar kolay ya ?
ismini yazarsan banını açabilirim

IKizzy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server mükemmel tüm lag sorunları çözüldü Kastras_13 ünde banı en yakın zamanda açılacaktır yanlışlıkla atılmıştır herkezi bekliyorum mükemmel bir sunucu

dodori

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu mükemmel biraz lag sorunları çözülse daha iyi olur ve yeni pluginler eklense servera + katar onun dışında geri kalan emek server

Siendra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server'ı Bakımamı Aldınız?

Girilmiyor

Ama Lag Olmasa Efsane Server B)

Siendra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Yaklaşık 3 Saatir Açık Değil Bakıma Mı Alındı?

yusuferde54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Levi serveri kapatıp uzun bir süre açmıyorsunuz nedense oynuyoruz lag giriyor sonra server kapanıyor aradan baya zaman geçti açtınız sonra yeniden kapattınız sonra girdik baya lag vardı gene sonra kapattınız 3 4 saattir kapalı anlamadım server güzelde şu sorunları çözseniz niye sv bukadar uzun süredir kapalı

Siendra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Levi serveri kapatıp uzun bir süre açmıyorsunuz nedense oynuyoruz lag giriyor sonra server kapanıyor aradan baya zaman geçti açtınız sonra yeniden kapattınız sonra girdik baya lag vardı gene sonra kapattınız 3 4 saattir kapalı anlamadım server güzelde şu sorunları çözseniz niye sv bukadar uzun süredir kapalı
Doğru Söylüyorsun Ne Güzel Server ya :/

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yorum yapanların Ağaç yumruklayıcı ve sadece sudan çıkmış olması ne kadar garip değil mi :3

AktorNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
maalesef lag sorunu vardı o yüzden size iyi bir keyif yaşatamıyorduk batihosta başvurduk işAllah bu sorun ortadan kalkacak

Doğru Söylüyorsun Ne Güzel Server ya :/
kardşm kusura bakma .. şimdi açık server istersen şimdi gireblirin