Vinateg Craft / Renkli Clan Tagları / Boss'lu Mob arena / Animasyonlu Tabela / Büyük Lapis / PVP

karakter170

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[Vintage Craft]
Vintage Craft: Serverimiz daha yenidir. Server kapanma riski yoktur. Serverimiz factionsdur. şu an deneme aşamasındadır eğer tutulursa sistem performansını ve slot sayımız artacaktır.

• Serverimizde renkli klan tagları bulunmaktadır.
  • Yeni sade ping ve oyuncu sayısını gösteren TAB menüsü.
  • /warp arsa'da FLY yetkisi.
  • Viplere özel hammadde
  • /temizle komutuyla chatinizi temizliye bilirsiniz.
  • Kolay ve kullanışlı /warp ve /plotme menüleri.
  • Akıllı tabela sistemi.
[Warplar]
  • Spawn:
  • Arena:
  • MobArena:
  • Arsa:
  • Event:
  • Hammadde:
  • Lapis:
  • Market:
  • MobArena Bilgi:
  • Orman:
  • Portal:
SERVER IP: 46.20.1.66:1125
Versiyon: 1.7.x

karakter170

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Derken ? Kardeşim ben ne serverler gördüm dia block koyan lütfen serverimi kötülemeyi bırak. Viplerin her zaman ayrıcalığı vardır, bunu herkes bilir lütfen ya mesaj yazma ya da sus.

SasuBros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Akıllı tabela?
Rlly?
Are you mad?

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Derken ? Kardeşim ben ne serverler gördüm dia block koyan lütfen serverimi kötülemeyi bırak. Viplerin her zaman ayrıcalığı vardır, bunu herkes bilir lütfen ya mesaj yazma ya da sus.
hiçbir eleştiriye böle karşılık veremezsin. Eleştiriyor sonuçta. Mesaj yazma ya da SUS diyemezsin.

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ouuf tam aradigim server bir dunya diger sunuculardan farkliliklar var mesela : pvp ve en onemlisi buuuyuuukce bir mavi o adini agzima alamadigim o mavi kucuk kirinca icinden adi ile ayni olan vicik vicik he iste ondan varms daha ne istiyrsunuz ?

I_LOVE_HARVEYS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Adam Birde Tek Başına Açmış Sizde tabii ki Eleştirinde Ona bir şey Demiyoruz Ama Emeğe Saygı Vermemiz Lazım...
Kardeş Sende Eleştirilere Az Açık Olsan Güzel Olur Tabii...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iyi Forumlar...

fbler700

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
vip hammaddedeki şey altınsa ben yokum