VIP Özellik Fikirleri

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Açıkçası ileri ki güncellememde bir atölye yapacaktım. Böyle gerekli malzemelerle eşya yapabildiğimiz. Orada belki ekstra özellik verebilirim... Yani gerçekten delirmek üzereyim. Şu VIP'lere işlev sahibi şeyler eklemem lazım ama bulamıyorum. Saat 10'dan beri düşünüyorum.
VIP üyenin önüne zombi çıkmadan önce 10-15 blok öteden tespit edebilen bir pusula veya herhangi bir alet olabilir. Öldürdüğünde ise belirli bir şansta düzgün eşya çıkma şansı mesela..

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
VIP üyenin önüne zombi çıkmadan önce 10-15 blok öteden tespit edebilen bir pusula veya herhangi bir alet olabilir. Öldürdüğünde ise belirli bir şansta düzgün eşya çıkma şansı mesela..
Zombi öldürdüğümüzde az bir şans ile eşya çıkıyor zaten. Bu tüm oyuncular için geçerli bir özellik.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Zombi öldürdüğümüzde az bir şans ile eşya çıkıyor zaten. Bu tüm oyuncular için geçerli bir özellik.
Mesela oyuncular %5 şans ile alıyorsa VIP'ler %7 veya %10 şansla alsın demek istiyorum. Şans olasılıkları artırılabilir.

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fikrimi söylüyorum: Diğer DayZ serverlarının vip özelliklerine bakarak fikir geliştirebilirsin. :)

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Fikrimi söylüyorum: Diğer DayZ serverlarının vip özelliklerine bakarak fikir geliştirebilirsin. :)
DayZ sunucu mu var? Türkiyede bu tür yok. Bir ara vardı bir sunucu, şu an kapandı. Dahası yabancıların sunucu tanıtım konusu diye bir şeyi yok sanırım çünkü o tür şeyler araştırdım ama bulamadım. Bulursan bana atar mısın çünkü bugün açabileceğim sunucuyu sırf VIP özellikleri yüzünden açamıyorum. Üstüne üstlük burada alaycı yorumlara maruz kalmak sinir bozucu.

JoeyVianyG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
DayZ sunucu mu var? Türkiyede bu tür yok. Bir ara vardı bir sunucu, şu an kapandı. Dahası yabancıların sunucu tanıtım konusu diye bir şeyi yok sanırım çünkü o tür şeyler araştırdım ama bulamadım. Bulursan bana atar mısın çünkü bugün açabileceğim sunucuyu sırf VIP özellikleri yüzünden açamıyorum. Üstüne üstlük burada alaycı yorumlara maruz kalmak sinir bozucu.

Kusuruma bakma fakat senin istediğin üst düzeyde bir şey ve bizim bu kadar fikir üretebilme yeteneğimiz yok ki Türkiye'de hiçbir şekilde DayZ serveri yok bunu anlayabiliyorsan ne mutlu bana, bundan fırsat kollayarak hiç olmadığından dolayı gidip yabancı DayZ serverlerine gidip Türkçeleştirip özelliklerine bakarak faydanala bilirsin.Senin beklentin çok yüksek fakat daha çok yüksek beklersen sana söyliyeyim 100 tanede açsan 1000 tanede konu açsan hiçbir şekilde o sunucuyu açamazsın kardeşim.Kolay gelsin önerimi dinlemeni umuyorum, İyi oyunlar.

NihatJS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu Sefer Alay Değil.
Eğer bir event yapılırsa viplere x2 eşya gelsin

Lenient

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İstedikleri yere ışınlanmayı kaldırıp onun yerine VIP kiti ekleyebilirsin. VIP kitinde ise bıçak vs. Olur.