VIPRenk Skript (SPEED SKRIPT (Videolu))

xOrcun

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar,
Bu hafta sizlere VIPRenk skripti yazdım.Vipler için sohbet rengi değiştirmek artık çok kolay. Aşağıdaki videoda skripti hızlı bir şekilde yazıldığını görüyorsunuz.

Tıkla ve Kod'a Ulaş

VIPRenk Komutları
141303

Sohbet renk listesi
141304

Sohbet renk seçtiğimizde sohbette nasıl gözükür
141305

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Merhaba Arkadaşlar,
Bu hafta sizlere VIPRenk skripti yazdım.Vipler için sohbet rengi değiştirmek artık çok kolay. Aşağıdaki videoda skripti hızlı bir şekilde yazıldığını görüyorsunuz.

Tıkla ve Kod'a Ulaş

VIPRenk Komutları
Ekli dosyayı görüntüle 141303
Sohbet renk listesi
Ekli dosyayı görüntüle 141304
Ekli dosyayı görüntüle 141305
Gayet güzel duruyor, eklentisini kullanmak istemeyenler için güzel alternatif. GUI eklenirse tadından yenmez (deluxemenus ile de yapılabilir aslında).

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar,

Tıkla ve Kod'a Ulaş

VIPRenk Komutları
Ekli dosyayı görüntüle 141303
Sohbet renk listesi
Ekli dosyayı görüntüle 141304
Ekli dosyayı görüntüle 141305

Ben de @Erkutay_ adlı üyemiz ile aynı fikirdeyim. GUI eklenirse gerçekten harika olur. Böyle de güzel ama. Elinize sağlık.

xOrcun

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet güzel duruyor, eklentisini kullanmak istemeyenler için güzel alternatif. GUI eklenirse tadından yenmez (deluxemenus ile de yapılabilir aslında).
Gui sistemini ekleyebilirim sonradan ama videoya dahil edemem.Yorumun için teşekkür ederim.
Ben de @Erkutay_ adlı üyemiz ile aynı fikirdeyim. GUI eklenirse gerçekten harika olur. Böyle de güzel ama. Elinize sağlık.
Arkadaşın fikrine katılıyorum.Yorumun için teşekkür ederim.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Gui sistemini ekleyebilirim sonradan ama videoya dahil edemem.Yorumun için teşekkür ederim.

Arkadaşın fikrine katılıyorum.Yorumun için teşekkür ederim.

Ah ne eski zamanlar, 4 sene önce ben de bu skripte benzer bir şey yazmıştım xd-

Şaka bir yana, skript her ne kadar basit olsa da hatasız, bu yüzden başarılı olmayı hak ediyor bence-
Gui konusunda yardım edebilirdim belki, ama maalesef ki TuSKe bilmiyorum, SkQuery ile yapılanlar çok 'buglı' olduğu için SkQuery'i tercih etmeyen bir sürü kişinin linçini felan yersin, hiç göze alamadım D: