İstek VipZero benzer skript

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
diyelim faction da usta rütbesine ulaştım ve normal vip aldım sonra vip bitti ama beni oyuncu rütbesine atıyor tekrar ben usta rütbesine atmasını istiyorum ve vipzero dada bu yok sanırım aynı şekilde skyblock dada mesela skylord oldum vip aldım vip bitti tekrar skylorda atmasını istiyorum sonra skymaster oldum diyelim vip aldım bittince skymaster atmasını istiyorum umarım imkansız değildir lütfen cevap yazın bugün sabahtan beri uğraşıyorum yapamadım umarım anlamışsınızdır anlamadıysanız söyleyin lütfen tekrar yazayım.

Alıntı Cevapla

dimitris831

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buyrun, üyeler /vip komutunu kullandıklarında hem rütbelerini, hem de bakiyelerini görebilecekler. Demir zırhta ücretsiz süreli VIP bulunmaktadır.

SkyLord grubuna skylord yetkisi, SkyMaster grubuna ise skymaster yetkisi verilmeli. 24 saatliğine ücretsiz VIP alabilecek ve eğer oyuncu SkyLord ise 24 saatin ardından tekrar SkyLord olacak, eğer SkyMaster ise VIP olacak, 24 saat sonra SkyMaster olacak. Bu sadece bir beta sürümü.

Kullandığınız VIP skriptini discorddan bana gönderin, size ücretsiz ve kaliteli bir hizmet sunayım. Discord: dimitris#0831

Ayrıca bu skript için TuSKe ve Ersatz yüklemelisiniz.

PHP:
command /vip:
    trigger:
        open virtual chest with size 0 named "&6&lVIP &7Menüsü" to player
        set {_rutbe} to placeholder "vault_rank"
        format gui slot 0 of player with sponge named "&7İstatistik&8:" with lore "&7Rütbe&8: &c%{_rutbe}%||&7Bakiye&8: &c%player's money%"
        if {vip:%player%.kullanim} is not set:
            format gui slot 2 of player with iron chestplate named "&7Süreli &2&lVIP" with lore "&7Fiyat&8: &e&lÜCRETSİZ||&7Durum&8: &aKullanılabilir||&7Süre&8: &c1 gün||&7Özellikler&8:||&bUçabilirsin||&bDeneme||&bDeneme" to run:
                close player's inventory
                player has permission "skylord":
                    set {vip:%player%.kullanim} to true
                    set {vip.skylord:%player%} to true
                    execute console command "manuadd %player% vip"
                    send "&8[&cSunucu&8] &a%player%&8, &bücretsiz &2&lVIP&8 &7aldı&8." to players
                    wait 24 hours
                    delete {vip.skylord:%player%}
                    execute console command "manuadd %player% skylord"
                    send "&8[&cSunucu&8] &a%player% &7isimli kişinin &2&lVIP&8'&7si bitti&8!" to players
                    stop
                player has permission "skymaster":
                    set {vip.skymaster:%player%} to true
                    wait 24 hours
                    delete {vip.skymaster:%player%}
                    execute console command "manuadd %player% skymaster"
                    send "&8[&cSunucu&8] &a%player% &7isimli kişinin &2&lVIP&8'&7si bitti&8!" to players
                    stop               
        else:
            format gui slot 2 of player with iron chestplate named "&7Süreli &2&lVIP" with lore "&7Fiyat&8: &e&lÜCRETSİZ||&7Durum&8: &cKullanılamaz||&7Süre&8: &c1 gün||&7Özellikler&8:||&bUçabilirsin||&bDeneme||&bDeneme" to run:
                play "VILLAGER_IDLE" to player at volume 10
                stop

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Buyrun, üyeler /vip komutunu kullandıklarında hem rütbelerini, hem de bakiyelerini görebilecekler. Demir zırhta ücretsiz süreli VIP bulunmaktadır.

SkyLord grubuna skylord yetkisi, SkyMaster grubuna ise skymaster yetkisi verilmeli. 24 saatliğine ücretsiz VIP alabilecek ve eğer oyuncu SkyLord ise 24 saatin ardından tekrar SkyLord olacak, eğer SkyMaster ise VIP olacak, 24 saat sonra SkyMaster olacak. Bu sadece bir beta sürümü.

Kullandığınız VIP skriptini discorddan bana gönderin, size ücretsiz ve kaliteli bir hizmet sunayım. Discord: dimitris#0831

Ayrıca bu skript için TuSKe ve Ersatz yüklemelisiniz.

PHP:
command /vip:
    trigger:
        open virtual chest with size 0 named "&6&lVIP &7Menüsü" to player
        set {_rutbe} to placeholder "vault_rank"
        format gui slot 0 of player with sponge named "&7İstatistik&8:" with lore "&7Rütbe&8: &c%{_rutbe}%||&7Bakiye&8: &c%player's money%"
        if {vip:%player%.kullanim} is not set:
            format gui slot 2 of player with iron chestplate named "&7Süreli &2&lVIP" with lore "&7Fiyat&8: &e&lÜCRETSİZ||&7Durum&8: &aKullanılabilir||&7Süre&8: &c1 gün||&7Özellikler&8:||&bUçabilirsin||&bDeneme||&bDeneme" to run:
                close player's inventory
                player has permission "skylord":
                    set {vip.skylord:%player%} to true
                    wait 24 hours
                    delete {vip.skylord:%player%}
                    execute console command "manuadd %player% skylord"
                    stop
                player has permission "skymaster":
                    set {vip.skymaster:%player%} to true
                    wait 24 hours
                    delete {vip.skymaster:%player%}
                    execute console command "manuadd %player% skymaster"
                    stop              
        else:
            format gui slot 2 of player with iron chestplate named "&7Süreli &2&lVIP" with lore "&7Fiyat&8: &e&lÜCRETSİZ||&7Durum&8: &cKullanılamaz||&7Süre&8: &c1 gün||&7Özellikler&8:||&bUçabilirsin||&bDeneme||&bDeneme" to run:
                play "VILLAGER_IDLE" to player at volume 10
                stop
Sunucu restartlandığında bu süre yenileniyor galiba?