Yardım VIPZero sorunu

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, acil bişi sorabilirmiyim şey ben vipzero dan ayarladım vip veriyo tamam oldu ama bir sıkıntı var vipi alan kişide altta sarı renkte you were moved to the group SVIP in all_unnamed_worlds. yazıyor yani SVIP grubuna aktarınca yazıyor onu nasıl kaldırabilirim yani kimsede gözükmeyecek o oplardada oyunculardada vip alan kişilerdede lütfen acill cevap verin.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Merhabalar,

Acaba VipZero klasöründe olan ve sonu ".yml" ile biten tüm dosyaların içindeki yazıları buraya gönderir misiniz?
Sürüm nedeniyle yardımcı olamıyorum. VipZero sürümlerinde .yml ler değişiyor.

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar,

Acaba VipZero klasöründe olan ve sonu ".yml" ile biten tüm dosyaların içindeki yazıları buraya gönderir misiniz?
Sürüm nedeniyle yardımcı olamıyorum. VipZero sürümlerinde .yml ler değişiyor.
MySQL:
use: false
Host: localhost
Port: 3306
Username: test
Password: '123'
Database: minecraft
language: en
server_name: '&b&lOperasyon&3&lNW &6ยป '
check_for_updates: false
case_sensitive_for_flatfile: false
key_length: 10
one_vip_change: false
usekey_global: false
rvip_unlisted: true
use_vault_for_permissions: true
check_time: 10
pagseguro:
email: [email protected]
token: 95112EE828D94278BD394E91C4388F20
mode: 1
mysql_log: false
paypal:
username: username
password: password
signature: signature
mode: 1
mysql_log: false
logging:
usekey: false
vip_groups:
- VIP
- SVIP
default_group: SkyLord
vip_items:
- VIP,0,cmd,manuadd @Player VIP
- SVIP,0,cmd,manuadd @Player SVIP
vips: {}

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
diyelim faction da usta rütbesine ulaştım ve normal vip aldım sonra vip bitti ama beni oyuncu rütbesine atıyor tekrar ben usta rütbesine atmasını istiyorum ve vipzero dada bu yok sanırım aynı şekilde skyblock dada mesela skylord oldum vip aldım vip bitti tekrar skylorda atmasını istiyorum sonra skymaster oldum diyelim vip aldım bittince skymaster atmasını istiyorum umarım imkansız değildir lütfen cevap yazın bugün sabahtan beri uğraşıyorum yapamadım umarım anlamışsınızdır anlamadıysanız söyleyin lütfen tekrar yazayım.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Evet, gördüğünüz gibi buralarda hiçbir şekilde bahsettiğiniz türden bir yazı yok maalesef.
Bu nedenle ben, o yazının kaldırılabileceğini pek zannetmiyorum. Eğer o yazı burada olsaydı, oradan ayarlardık fakat ben göremedim. Belki başka arkadaşlar size yardımcı olabilir. :(

İyi forumlar.

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet, gördüğünüz gibi buralarda hiçbir şekilde bahsettiğiniz türden bir yazı yok maalesef.
Bu nedenle ben, o yazının kaldırılabileceğini pek zannetmiyorum. Eğer o yazı burada olsaydı, oradan ayarlardık fakat ben göremedim. Belki başka arkadaşlar size yardımcı olabilir. :(

İyi forumlar.
Yinede teşekkür ederim sorun yok

LeFleetz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu mesaj GroupManager'den kaynaklı olarak gelmekte. Normalde oyuncularda gözükmez. Yan hesabınızda op yokken tekrar deneyin. Yada GroupManager permi vermediğinizden emin olun.