Topluluk Ürünü VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.15.2) - GUI Edit Özelliği

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Pikodd Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.15.2) - GUI Edit Özelliği - En iyi ve tamamen ücretsiz sanal market eklentisi! Hemde yerli yapım

Merhabalar, ben Pikod bu konuda sizlere son eklentim olan VirtualShop'u tanıtacağım.
Umarım eklenti işinize yarar.

Eklenti ne işe yarıyor?
Eklenti kısaca sunucunuz da sanal market oluşturmanızı sağlıyor.
/vs komutunu kullanarak ana menüyü açıyorsunuz Kategoriler bölümüne girerek kategorilerinizi envanterinizden, chest'e taşıyorsunuz ve kategori eklenmiş...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Son düzenleme:

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Pikodd kullanıcı adlı kişi VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.13) - GUI Edit Özelliği Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

1.0.3 Güncellemesi

Güncellemeyle eklenenler:

* (Sol Tık) Alım: Kapalı" metini değiştirilebilir.
* Kategoriler aynı isme sahip olabilirler.
* Siyah cam otomatik dekor olmuyor. Dekor oluşturmak için düzenleme menüsünden dekor seçeneğini açmak gerek.
* Prefix kaldırıldı.
* Metinlerin "lang.yml" dosyasından değiştirilmeme hatası çözüldü.

Güncellemenin devamını inceleyin...

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kaliteli eklentiler her zaman dikkatimi çekmiştir. Sunucumda test edeceğim ve destek olacağım. Ellerinize sağlık!

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

regencraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok boş ve gereksiz bir plugin. Ayrıca aynı tür pluginler yapıp sadece belirli bir kitlenin ilgisini çekmek ise ayrı bir gereksizlik.
Bütün forumun ve Türkiye'nin ilgisini çekecek ve internette bulunmayan bir plugin yapar ve paylaşırsan geri dönüşler artar ve iyiye yönelik olur.
Yine de güzel olmuş, başarılar!

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok boş ve gereksiz bir plugin. Ayrıca aynı tür pluginler yapıp sadece belirli bir kitlenin ilgisini çekmek ise ayrı bir gereksizlik.
Bütün forumun ve Türkiye'nin ilgisini çekecek ve internette bulunmayan bir plugin yapar ve paylaşırsan geri dönüşler artar ve iyiye yönelik olur.
Yine de güzel olmuş, başarılar!
Dileklerin için teşekkür ederim ancak boş ve gereksiz olduğu açısına plugini tam olarak kullandıktan sonra karar versen sevinirim.
Boş ve gereksiz plugin mi ? Bir sürü var ancak bu onlardan biri değil. Bundan daha iyi bir Shop plugini yok. Günümüzde tüm factions, skyblock sunucuları bu gibi pluginlere muhtaç.

Ayrıca internette bulunan bir plugin yapıp, paylaşırsan geri dönüşler artar demişsin. Bildiğim kadarıyla tek bir eşi yok.
Benzeri var ancak ShopGUI+ dediğimiz bu eklenti yaklaşık 12 usd ve Config.yml dosyasından ayarlanıyor.
Bir sürü kötü yönü var. Benim eklentim hem tamamiyle türk yapımı hem de GUI Edit özelliğine sahip.

Bence bu durumda türk kullanıcıların biz gibi developer türklere destek vermesi gerek.
Ben şu an bir oyun yapma ekibi topluyorum projelerim büyük. İnşallah bir şeyler başarırız ama bu yolda bana destek verin diye ücretsiz, insanlara açık eklenti paylaştım. İnsanların farketmesi için.

1 Aylık emek ile mi insanlardan destek istiyorsun diyebilirsin. Evet bence de az ama pluginlerimin sonuncusu olduğunu söylemedim. Yayımlamalar devam edecek, sunucular açacağım. Destek vermek isteyenler olursa diye bu konuları açıp yayımlıyorum bu pluginleri.

Allah izin verirse yakında Launcher ve Client'ım da çıkacak. Jailbreak sunucum da açılıyor 2-3 gün içerisinde.

Son olarak şimdi gördüm bunu
147156

bu yaptığınızda kınamaktan geri kalmayacağım.
Sen daha plugini incelemeden "Internette bulunuyor!" cevabını yapıştırmışsın.
Kötü eleştirilere her zaman açcığım. Hem de her zaman ama lütfen eleştirinin dozunu bilin.

Şuraya da şöyle bir not bırakmak istiyorum.
Türkiye'nin oyun ve teklonoji sektöründe geri olduğu ortada. Bunu inkar edemezsiniz.
Ben geride olmasının sebebinin siz gibiler olduğunu düşünüyorum. Moral verip arkamda duranlara teşekkür ediyorum.
Herkes iyi eleştiride bulunmak zorunda değil ama en azından moral bozmasanız iyi olabilir.
Bir şey başaracak insanlar bu yüzden başaramıyor.

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Pikodd kullanıcı adlı kişi VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.13) - GUI Edit Özelliği Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

1.0.5 Güncellemesi

<3 Destek için discord sunucuma gelmeyi ihmal etmeyin <3
EKLENENLER:

* Efsanevi satma/alma menüsü.
Ekli dosyayı görüntüle 163220

* Satma sisteminde ki buglar fixlendi.
* Yazılarda ki buglar fixlendi.
* İngilizce desteği getirildi.
* 1.15.2 desteği getirildi!
- Eski config.yml ve lang.yml çalışmayacak :(
* Eşyaları dekorasyon moduna alma eklendi. (Artık sadece siyah camlar dekorasyon olmak zorunda değil. Kategoriye sağ tık yapıp dekorasyon belirlediğiniz kategoriler...

FurkanATR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emeğinize sağlık güzel ve basit kullanışlı bir plugin olmuş 1.15 desteği gelir ise kulanmak isterim açıkçası

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Emeğine Sağlık @Pikodd Başarılarının devamını dilerim yeni çalışmalarını zevkle bekleyeceğim :D

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
perm lere nerden ulaşabiliriz
WinRar ile plugini açarsan plugin.yml var içerisin de her eklenti de orada permissions bulunur.
Permler orada mevcut.
virtualshop.manage
virtualShop.shop
şeklinde iki perm var zaten.
Manage kurucular için
Shop oyuncular için
Ancak shop zaten default olarak oyunculara veriliyor.
Eğer almak istersen -virtualshop.shop şeklinde ver permi

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

VirtualShop RELOADED | Efsanevi Özellikler | Buglar FIXED

Bu sürüm de bir sürü mükemmel özellik ekledim.
Ayrıca 4 sürümdür peşimi bırakmayan ve eklentiyi kullanılamaz hale getiren lanet olası bugları tamamiyle fixlediğimi düşünüyorum. :1: Herkese iyi kullanımlar..