VISION( V ) MİMAR ALIMI

EmreSeymen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
D VEYA KULLANICI ADI*: Emre
ÖRNEK SANAT*: Sunucunuzda deniyebilirsiniz.
DISCORD*:
Emre Seymen#6034
EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ, NOTUNUZ: Kardeşim ilk öncelikle saygı sevgi dostluk önemlidir bana bunlar olsun gerisi gelir.

Syfer57

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AD VEYA KULLANICI ADI*: Eren - ErenYildizz
ÖRNEK SANAT*: şDoğruyu söylemek gerekirse yaptığım eserlerin hiçbir zaman bir kopyasını almam. Yaptığım build sadece ve sadece o sunucuya ait olur ve hiçbirinin taklidi olmaz. Yani size bir yapı yapıp atsam dahi o gördüğünüz şeyi sizin sunucunuzda taklit edemem.
DISCORD*: E4Y#3603
EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ, NOTUNUZ: Abi %99 build yeteneğim var lütfen beni alın, gibi yalvarıcı veya kendimi muhtaç durumu asla düşürmem :) Huyum kurusun. İhtiyacı olan sizlersiniz ve builder arayanda sizsiniz. Bu nedenle hiçbir zaman kendimi baskı altında tutmam ve tutturmam. Oyuncularla aram iyi olması, makara olmam ve yeri geldiğinde yeterince ciddi olmam benim CV'min potansiyelini arttırmakta, ki bunlar gerçek şeyler yazı yazmak için yazmıyorum. Buraya paragraflar dolusu şeyler yazabilirim lakin gerek yok. Eğer alınırsam zaten bunları sesli veya yazılı şekilde gereken yerlerde konuşuruz. Fakat eklemek istediğim şeyler 10 yaşında bir çocukla 18 yaşındaki bir çocuğu asla kıyaslamayın. Yetenek ve hayal gücü yaşla alakalı değil karakter veya şahısla alakalıdır. Benim gibi tecrübesi +250'den fazla sunucuda yetkili olan ve 3-4 yıllık deneyimi olan insanları almaya özen gösterin. Ve unutmayın ki hiçbir zaman 1 kişinin yaptığı tasarımla ekiple yapılan tasarım bir olmaz. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim, iyi oyunlar iyi geceler :)

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
D VEYA KULLANICI ADI*: Emre
ÖRNEK SANAT*: Sunucunuzda deniyebilirsiniz.
DISCORD*:
Emre Seymen#6034
EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ, NOTUNUZ: Kardeşim ilk öncelikle saygı sevgi dostluk önemlidir bana bunlar olsun gerisi gelir.
AD VEYA KULLANICI ADI*: Eren - ErenYildizz
ÖRNEK SANAT*: şDoğruyu söylemek gerekirse yaptığım eserlerin hiçbir zaman bir kopyasını almam. Yaptığım build sadece ve sadece o sunucuya ait olur ve hiçbirinin taklidi olmaz. Yani size bir yapı yapıp atsam dahi o gördüğünüz şeyi sizin sunucunuzda taklit edemem.
DISCORD*: E4Y#3603
EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ, NOTUNUZ: Abi %99 build yeteneğim var lütfen beni alın, gibi yalvarıcı veya kendimi muhtaç durumu asla düşürmem :) Huyum kurusun. İhtiyacı olan sizlersiniz ve builder arayanda sizsiniz. Bu nedenle hiçbir zaman kendimi baskı altında tutmam ve tutturmam. Oyuncularla aram iyi olması, makara olmam ve yeri geldiğinde yeterince ciddi olmam benim CV'min potansiyelini arttırmakta, ki bunlar gerçek şeyler yazı yazmak için yazmıyorum. Buraya paragraflar dolusu şeyler yazabilirim lakin gerek yok. Eğer alınırsam zaten bunları sesli veya yazılı şekilde gereken yerlerde konuşuruz. Fakat eklemek istediğim şeyler 10 yaşında bir çocukla 18 yaşındaki bir çocuğu asla kıyaslamayın. Yetenek ve hayal gücü yaşla alakalı değil karakter veya şahısla alakalıdır. Benim gibi tecrübesi +250'den fazla sunucuda yetkili olan ve 3-4 yıllık deneyimi olan insanları almaya özen gösterin. Ve unutmayın ki hiçbir zaman 1 kişinin yaptığı tasarımla ekiple yapılan tasarım bir olmaz. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim, iyi oyunlar iyi geceler :)
İki kişiye de discord'dan istek gönderilmiştir.
Ancak örnek yapıt zorunlu olduğu için henüz değerlendirmeye alınmamışlardır.
İki kişiden de istenilen yapıtın yapılması beklenmekte, alımlar hala açık.

faikcan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde denesen daha iyi olmaz mı ?,Sonuç olarak adamlarda görüntü yoksa senle çalışmak için yapımı yapacaklar :D

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverde denesen daha iyi olmaz mı ?,Sonuç olarak adamlarda görüntü yoksa senle çalışmak için yapımı yapacaklar :D
Şöyle ki biz mimar kişileri yaptıkları builde göre sınıflandırırız. Daha iyi olan mimar ve istediğimiz temayı daha iyi çıkaran arkadaş en sonunda istediğimi yapıları yapar. Kötü bir mimarsa zaten adamı neden uğraştıralım ki?

Vinax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Mustafa
Örnek:Discorddan atabilirim
Discord Nick:Vinax Bey#9107
Not:Ben daha çok spawn ve figür yapımında ustayım ona göre değerlendirirseniz sevinirim.Günlük en az 10/11 saat aktif olabilirim. Oyuncularla Elimden geldiğince iyi ve olumlu olmaya çalışırım

WheeZeTR

Live together, die alone.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AD VEYA KULLANICI ADI*: Baran
ÖRNEK SANAT*: Discorddan atayım çünkü bazı kendini bilmişler bizim yapılarımızı alıp kendi yapılarıymış gibi gösteriyor.
DISCORD*: Baran - WheeZe#9538
EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ, NOTUNUZ: Eklemek istediğim yok.

Vinax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Kapandı mı ?