Yardım Visual Studio 2019 ile minecraft launcher yaptım ve .exe olarak kaydetmek istiyorum

SpeddyAredas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar VS 2019 ile bir minecraft launcher kodladım ama .exe olarak kaydedemiyorum
nasıl kaydedeceğimi biliyorsanız yardım eder misiniz?

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Derledikten sonra projenizin olduğu klasörü açıp "bin" klasörüne oradan "debug" klasörüne gidin. Orada .exe ve gerekli .dll config vs ne lazımsa olacaktır. Bunları bir klasöre attıktan sonra gerekli .NET Framework yüklü olan bilgisayarlarda çalıştırabilirsiniz.

SpeddyAredas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Derledikten sonra projenizin olduğu klasörü açıp "bin" klasörüne oradan "debug" klasörüne gidin. Orada .exe ve gerekli .dll config vs ne lazımsa olacaktır. Bunları bir klasöre attıktan sonra gerekli .NET Framework yüklü olan bilgisayarlarda çalıştırabilirsiniz.
onu çözdüydüm ben sonradan ama şimdi oyunu başlatacam ama bilgisayarda mevcut olmadan başlatmasını istiyorum

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bunu ekstra ekleme yapmadan sağlamak mümkün değil, Eğer oyuncunun minecraft'ı yoksa ona otomatik olarak indirtmelisiniz. (pek bilgim yok düşünceme güvenerek söylüyorum)

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Bilgisayarda olmayan bir şeyi açmanın yolunu bulursan dünyanın kalanına da söyle internete boşa para vermeyelim.