VonSC | Minecraft Website Scripti

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum Deniycem Ama Size Güvenebilirim Değilmi Kötü Biri Değilsiniz İçine Her Hangi Bir bug Bırakmadınız ? Bırakmassınız Ben Size Güveniyorum..
Benim insanlarla ne alıp veremediğim olsun ki bugu olan bir script paylaşim ha olacak şey nedir henüz yeni olduğumdan php de ufak tefek hatalar çıkar onları bana bildirirsin ben de elimden geleni yaparım. Ayrıca zaten scriptte doğrudan sunucuya zarar verebilecek herhangi bir şey yok.

Son düzenleme:

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim insanlarla ne alıp veremediğim olsun ki bugu olan bir script paylaşim ha olacak şey nedir henüz yeni olduğumdan php'de ufak tefek hatalar çıkar onları bana bildirirsin ben'de elimden geleni yaparım. Ayrıca zaten script'te doğrudan sunucuya zarar verebilecek herhangi bir şey yok.
Dostum Şimdiden Bi Sıkıntı Buldum Galiba Hesaba Giriş Yapmıyor Skype adresin mevcut ise beraber deneyebiliriz.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Giriş problemi olan sorun çözülmüştür.

MajorEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Güzel Bir Tasarım Olmuş Fakat Çok Hataları Vardı Onları Düzelttim Ve üstüne Kredi Sistemi Forum Discord vb Falan Ekliyorum Sitenin Tasarımınıda Değiştereceğim Bunlar Bitince Baya Bi Emeğim Olacağını Düşünüyorum Eğer İzin Verirsen footer.php Bölümünüde Baya Değiştirecem

Kardeşim Güzel Bir Tasarım Olmuş Fakat Çok Hataları Vardı Onları Düzelttim Ve üstüne Kredi Sistemi Forum Discord vb Falan Ekliyorum Sitenin Tasarımınıda Değiştereceğim Bunlar Bitince Baya Bi Emeğim Olacağını Düşünüyorum Eğer İzin Verirsen footer.php Bölümünüde Baya Değiştirecem

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kendin için kullandığın sürece sıkıntı yok. Scriptteki açıklar nedir ?

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş market ne zaman eklersin

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim marketi ekledim bir ay deneyip atacağım

Authmede hata oluyor birde destek sistemi hatalıydı ayarladım sadece bir parantez hatası vardı
Destek sisteminde eğer parantez hatası olsaydı zaten çalışmazdı. Ayrıca authmede ki hatanın script ile ne alakası var...