VPN'siz Wikipedia'ya erişme yöntemi.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
@Admicos yaptığına bir laf etmedim kötüleme yada baltalamadım, yalnızca yaptıklarımı söyledim mantıksız geliyorsa biraz düşün ve ardından yeniden değerlendir, burası kavga ya da tartışma yeri değil. Varsa bir derdin özele gelebilirsin, konuyu kirletmene gerek yok.

Bu alıntıladığım yeri bana söylüyorsan, o arkadaş ile alakam olmadığını söylüyorum. Bana söylemiyorsan, bi sorun yok :p

HKNGLGN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Yazdıklarımın neresi saçma? Yaptığım şeyi söylemek ne zamandan beri saçma olmuş? ZenMate açmak ile elektrik yemenin ne alakası var? Sisteme OverClock mu yapıyoruz? @Admicos yaptığına bir laf etmedim kötülemedim yada baltalamadım, yalnızca yaptıklarımı söyledim mantıksız geliyorsa biraz düşün ve ardından yeniden değerlendir, burası kavga ya da tartışma yeri değil. Varsa bir derdin özele gelebilirsin, konuyu kirletmene gerek yok.

Bu tarz cümlelere Türkçe'de iğneleme, ironi ve bazen gülmece diyoruz. Yoksa elektrik falan yok.

karahan117

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ciddi olamazsın(!)
Bu da arkadaşın eğer bilmiyorsa anlaması için güzel bir kinaye örneği olmuş. Şu konuyu kapatırsanız hoş olacak zira konuyu gereksiz şeylerle dolduruyorsunuz.

Ecmel yapmış yine yapacağını, eline sağlık. Reddit üzerinden de yukarı taşırsanız ve yorum yaparsanız emin olun kendisi çok mutlu olacaktır.

Reddit

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konudaki Tampermonkey scriptini güncelledim, indirdiyseniz silip bir daha indirmenizi tavsiye ederim.

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ıyy wikipedia ne la biz TÜRKİYEPEDİ istiyoruz sadece TÜRK bilgi!

weed de koy taam mı

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ya koy başına 0 misler gibi