Vuruş Missleme Skripti (İlk Skriptim)

I_M_M_O_R_T_A_L

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ilk defa skript yazdım.Paylaşayım dedim.Çok üstün bir kodlama bilgisi veya bir ustalığı yok.Farkındayım.Paylaşma sebibim tavsiyeleriniz varsa veya değişmesini istediğiniz bişi varsa beklerim.Belki işine yarayacaklar vardır.Açıkcası daha nasıl spoiler içine konur onu bile bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim :).Herneyse skripti vereyim.

on damage:
victim has permission "vip.miss":
chance of 10%:
cancel event
send "&5Oyuncu &2ULTRAVIP &5oldugundan bu vurusun ona islemedi!" to attacker
send "&2ULTRAVIP &5oldugundan bu hasari almadin!" to victim

Herneyse yapamadım ama veriyim :)Yorumlarınızı bekliyorum...

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Miss farklı bir şeydir, miss tamamen karşıdaki rakibin beceriksizliğinden kaynaklanır.
Dodge olucak o ayrıca tablar yok.

I_M_M_O_R_T_A_L

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi tabları koydum da çıkmamış.Spoilera nasıl ekleniyor ? başaramadım :(Dodge olarak değiştiriyorum...

I_M_M_O_R_T_A_L

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Cevaplar için teşekkürler nedense düzenlyemiyorum.Güncellemeden sonra kafayı yedi bende forum...Bilen tabları koyar zaten...

batuhanmck

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kod:
on damage:
    victim has permission "vip.miss":
        chance of 10%:
            cancel event
            send "&5Oyuncu &2ULTRAVIP &5oldugundan bu vurusun ona islemedi!" to attacker
            send "&2ULTRAVIP &5oldugundan bu hasari almadin!" to victim

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ultra vip olduğundan değilde sağa manevra yaparak vurulmaktan kurtuldun tarzı bir şey yazarsan daha iyi olur bence

I_M_M_O_R_T_A_L

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Iyi biliyorsum diye herkese muhalefet olmak zorundamisin.Bilmedihimu belirtmistim...En azinda giriste mesaj yazdirma skripti yazmiyorum...Cok iyi degilde fikir var em azindan,...

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Iyi biliyorsum diye herkese muhalefet olmak zorundamisin.Bilmedihimu belirtmistim...En azinda giriste mesaj yazdirma skripti yazmiyorum...Cok iyi degilde fikir var em azindan,...
Skript yaziyorsun ama tab veya space yok ? test etmeden calismayan seyi paylasip bilen bilmiyene salmak diye birsey gormedim ben bu yazdigin yazida bile birini kucumseme var ve sen bu konuyu elestri icin acmissin "ilk sikiriptim nasil" birde fikrin kotu falan demedim

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Dostum Axel bu cogu kisi bilir burnunun nasil havada oldugunu ^_^ ilk e gore guzel bole bisiyi hic dusunmemistim -_-

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle skript 3. düzey alt tabaka sunucularda kullanmak için başarılı olmuş.Tartışma olayında gerek Ragnarak gerek I_M_M_O_R_T_A_L sadece muhalefet olsun diye yazmışlar gibi geldi.Ragnarak bence "Axel'in burnu havada olduğunu" lafını kullanmadan önce bi görün. Bakmayın görün.
-Bakmak ile görmek arasındaki farka vurgu yapmak istedi burada şair-
Bundan dolayı sizlere nacizane bir fikrim olucak.. İnsanlar hakkında konuşmadan önce bir araştırın o insanı aksi taktirde;
(E tabi buda anlayana...)

Son düzenleme:

I_M_M_O_R_T_A_L

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Test etmedigimi soylemedim.Test ettikten sonra paylastim ve gayet guzel calisiyor.Ilk skriptim oldugu icin foruma nasil bosluklarla aktaracagimi bilmedigimide soyledim.Saolsun soylediler.Uzatilacak buyutulecek birsey yok.(Bence...)