WALLPAPER YAPILIR(GÜNCEL)SÜPER TASARIMLAR #Mr.Erhan farkıyla.

Mr.Erhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar hepinizikini sırayla yapmaya başlıyorum gereksiz yorum yapmayın lütfen.(Konu dışı yorumlar)[DOUBLEPOST=1372782020,1372781629][/DOUBLEPOST]
Bende birtane istiyorum pikachu resmi olsun üstünde FakeCh1cken yazsın :)ama sen çiz :sırıtmak:

Buyrun
[DOUBLEPOST=1372782157][/DOUBLEPOST]
Ben anime karakterleri bir arada olsun istiyorum
Kurosaki İchigo, Naruto, Light Yagami, Ulquiorra Schiffer
bu 4 ünden 4 ü de olsun demiyorum İchigo ve Schiffer olsa yeter oda yoksa İchigo olsun
ama isim olmasın.

Animeleri bilmiyorum onlarla pek ilgilenmıyorum başka bir şey söyleyiniz elimde bu var.(Düzenlenmemiş Hali)
[DOUBLEPOST=1372849873][/DOUBLEPOST]
Bende istiyorum :sırıtmak: Üstünde DarkGame yazsın arkaplanda skyrim ve assassin creed karışımı bir şey olsun :sırıtmak:

Buyur Seninkide hazır :)
Link : http://k1307.hizliresim.com/1c/3/puxvh.jpg

CookieM4n

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ozaman :) üstünde minecraft tavuğu olsun yani bilmem elinde kılıç filan kafasında elmas kask olsun üstünde bu sefer Iron800 yazsın :)

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar hepinizikini sırayla yapmaya başlıyorum gereksiz yorum yapmayın lütfen.(Konu dışı yorumlar)[DOUBLEPOST=1372782020,1372781629][/DOUBLEPOST]

Buyrun
[DOUBLEPOST=1372782157][/DOUBLEPOST]

Animeleri bilmiyorum onlarla pek ilgilenmıyorum başka bir şey söyleyiniz elimde bu var.(Düzenlenmemiş Hali)
[DOUBLEPOST=1372849873][/DOUBLEPOST]

Buyur Seninkide hazır :)
Link : http://k1307.hizliresim.com/1c/3/puxvh.jpg
Sağol Kardeşim :)

Jackie_5oo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Senin Yaptığın Wallpaper Değilki Alıntı Bu Birde Font İndirmişsin Hazır Resimleri İndirip Yanlara Ad Yazıyorsun Bundan Kolay Ne Var Ki ?

Bende farkettim skyrimdakini ben görmüştüm google resimlere skyrim yazın ona benzer çıkcak üstündede skyrim yazcak adam onu silmiş bi admın ismini koymuş fakat öbürkilerini çözemedim

daniel_gs123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende pikachulu istiyorum üstünde "daniel_gs123" yazacak :D

Mr.Erhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Senin Yaptığın Wallpaper Değilki Alıntı Bu Birde Font İndirmişsin Hazır Resimleri İndirip Yanlara Ad Yazıyorsun Bundan Kolay Ne Var Ki ?

Aynen kardeşim çok doğru sölüyorsun burda herkezin sevdiği ve bulamadığı karakterleri veya başka bir şeylerin isimleri ile birlikte onlara sunuyorum buraya wallpaper isteği için yazı yazılmalıdır.Gelip buraya eleştirip emeğe saygı vermeden beni eleştirmene gerek yok isdemiyorsan çıkabilirsin bu kdar basit.

Jackie_5oo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen kardeşim çok doğru sölüyorsun burda herkezin sevdiği ve bulamadığı karakterleri veya başka bir şeylerin isimleri ile birlikte onlara sunuyorum buraya wallpaper isteği için yazı yazılmalıdır.Gelip buraya eleştirip emeğe saygı vermeden beni eleştirmene gerek yok isdemiyorsan çıkabilirsin bu kdar basit.

Benim wallpapera noldu ?!?!??!

Not:Nerden buluyosun bu resimleri ???