War Thunder | 9.0 BR'ye Geçiş Yaptım!

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Gelelim en mutlu olduğum anlardan birine:
shot 2017.12.24 16.03.53.jpg

Bundan sonra F-2'yi araştırmak yerine F9F-8 serisine odaklanacağım.

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
öyle bir hata yapmamanı öneririm. F9F Serisi hız ve manevra olarak sabrelerden geride. F-2 Sabre araştırmanı tavsiye ederim. Dış görünüşüne aldanmamalısın.

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
öyle bir hata yapmamanı öneririm. F9F Serisi hız ve manevra olarak sabrelerden geride. F-2 Sabre araştırmanı tavsiye ederim. Dış görünüşüne aldanmamalısın.
Hız konusunda zorluk çekiyorlar onun farkındayım. Serinin jetlerine değilde pervaneli olanlarına odaklanacağım.
F-2'nin test sürüşünü yaptım aldığım zaman ilk başlarda zorluk çekeceğim bir jet.

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
açıkçası tavsiye etmem ama amacın jetlerle değilde planörler ile oynamak ise olabilir neden olmasın. F9 serisinin en büyük avantajı gemilere rahatça iniş yapabilmesi. Japon haritalarında ve Norveç gibi haritalarda üstünlük kılabilir ama onun haricinde Mig17'lere karşı pek bir avantajı olacağını düşünmüyorum. Bende çok tecrübeli sayılmam ama birkaç öneri verebilirim. Kendim hesabımda amerika F84B, B29, PBJ-1H Modellerine kadar açık donanma kısmındada F4U-1a kadar açık. Almanya Bf109G2 ve Fw190a5/u12 kadar açık. Tank oynamıyorum.
İlk jetleri B17G ile sim battle atarak açtım. F84'ü ise B29 Baba sağolsun hunharca 20 tane 500Lbs bombaları sim battlede Düşman pistine yağdırarak 10-11 savaşta açtım. Bomber oynamayı seviyorsan sim battle oynayarak daha rahat açabilirsin. Bomberde joystick olmasada zor olmuyor.

Oyun içi nick : GoldenArrow01

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Oyunu indireceğim, çok zevkli duruyor. Fakat bu oyunda sadece uçak mı kullanıyoruz hiç piyade yahut zırhlı araç kullanamıyor muyuz?

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Oyunu indireceğim, çok zevkli duruyor. Fakat bu oyunda sadece uçak mı kullanıyoruz hiç piyade yahut zırhlı araç kullanamıyor muyuz?
Biraz araştırma yapıp öğrenebilirsin. Oyunda uçak mevcut, tank mevcut ve bir süre sonra da gemilerde gelecek.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Biraz araştırma yapıp öğrenebilirsin. Oyunda uçak mevcut, tank mevcut ve bir süre sonra da gemilerde gelecek.
Eğer piyade olsaydı çok güzel olurdu, biraz araştırma yapıp indireceğim. Ücretsiz olarak indirilebiliyor Wolfteam gibi sanırsam.

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali