War Thunder Hakkında Bilgiler

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ZZ04CE32DE.jpg

War Thunder Hakkında Bilgiler
War Thunder'ı hangi firma çıkardı? Ya da oyunun teması nedir? Bu konuda bunun gibi birçok soruya cevap vererek oyunu bir nebze de olsa anlatmaya çalışacağım.

War Thunder
War Thunder, Gaijin Entairment tarafından 21 Aralık 2016'da piyasaya sürülmüş 2. Dünya Savaşını anlatan bir oyundur. Oyunda uçaklar, gemiler ve çeşitli kara araçları ile savaşın hakkını vermemiz gerekiyor. War Thunder, şu an Xbox One, PlayStation 4, Microsoft Windows, Linux ve MacOS platformlarında bulunuyor ve bu platformlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bence sizin de artık İkinci Dünya Savaşının atmosferini tatmanızı öneriyorum. Artık siz de gemiler ve uçaklarla birlikte savaşacak ve o savaşa tanık olacak ve tozunu yutacaksınız. Eğer oyunu önceden biliyorsanız aşağıda oyun hakkındaki görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın.

War Thunder Hakkında Düşüncelerim
Benim için ilk başta oyunun grafikleri önemlidir. Grafikler bana göre gayet iyi ve oyunu bu sayede daha da ilgi çekici kılıyor. Bunun yanında İkinci Dünya Savaşını da konu alması gayet güzel olmuş. İstediğimiz ülkelerin araçlarını kullanmak da daha iyi bir özellik. Oyunda çeşitli kamuflajların, uçakların ve daha birçok şeyin bulunması da benim ilgimi cezbetmedi dersem yalan söylemiş olurum. Ek olarak oyuna güncellemelerin gelmesi ve turnuvalarla oyuncuları oyundan koparmamaya çalışması da oyunun en iyi yanlarından biri bana göre.

Bir konunun daha sonuna geldik.
İyi forumlar!

Son düzenleme:
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Olağanüstü bir konu olmuş ellerinize sağlık. Fakat benim aklıma birkaç soru takıldı;
Nereden indirebiliriz? Oyun hakkında düşünceleriniz neler? Neleri beğendiniz? Oyun içinde hangi ülkeler var? Oyun modları nasıl? Grafikleri nasıl? Ne kadar zamandır oynuyorsunuz? Kaç GB? Sistem gereksinimleri neler? Biraz daha fotoğraf ekleyebilir misiniz? Örnek gameplay videoları var mı? Teşekkürler.

İyi forumlar.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Olağanüstü bir konu olmuş ellerinize sağlık. Fakat benim aklıma birkaç soru takıldı;
Nereden indirebiliriz? Oyun hakkında düşünceleriniz neler? Neleri beğendiniz? Oyun içinde hangi ülkeler var? Oyun modları nasıl? Grafikleri nasıl? Ne kadar zamandır oynuyorsunuz? Kaç GB? Sistem gereksinimleri neler? Biraz daha fotoğraf ekleyebilir misiniz? Örnek gameplay videoları var mı? Teşekkürler.

İyi forumlar.
Oyunu indirip kayıt olmak için ayrı bir konu açtım az önce. Oradan rahatlıkla indirip kayıt olabilirsiniz. Oyunun grafikleri bana göre yerli yerinde tabii bu herkese göre değişebilir. Aşağıdan bir oynanış videosuna ve sistem gereksinimlerine ulaşabilirsiniz. Oyunun boyutuna gelecek olursak şu an 9 GB olduğunu söyleyebilirim. Oyuna da güncellemeler geldiğini de unutmayalım. Rusya, Japonya, İngiltere gibi ikinci dünya savaşında olan çeşitli milletler var. Zaten oyun ikinci dünya savaşı teması. Siz de bu ülkelerden istediğinizi seçebilirsiniz. Umarım cevap sizi tatmin etmiştir.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Oyunu indirip kayıt olmak için ayrı bir konu açtım az önce. Oradan rahatlıkla indirip kayıt olabilirsiniz. Oyunun grafikleri bana göre yerli yerinde tabii bu herkese göre değişebilir. Aşağıdan bir oynanış videosuna ve sistem gereksinimlerine ulaşabilirsiniz. Oyunun boyutuna gelecek olursak şu an 9 GB olduğunu söyleyebilirim. Oyuna da güncellemeler geldiğini de unutmayalım. Rusya, Japonya, İngiltere gibi ikinci dünya savaşında olan çeşitli milletler var. Zaten oyun ikinci dünya savaşı teması. Siz de bu ülkelerden istediğinizi seçebilirsiniz. Umarım cevap sizi tatmin etmiştir.

Steve arkadaşımızın eski bir videosunu atmışsın. Onun yerine şunu koyalım o zaman:

Ayrıca oyun steam'de de mevcut. Oradan indirip oynayabilirsiniz. İster siteden kayıt olursunuz ister steam hesabınız ile. Size kalmış bir şey.
Oyunun boyutu 9 GB demişsin yanlış bir yerden bakmışsınız galiba, olur böyle şeyler. Bilgisayarımdaki bir sorun yüzünden oyunu baştan yüklemiştim. Kişiden kişiye değişiyor boyut. Bir kişide en fazla 30 GB gözükür şu an ki duruma göre. Oyunun boyutu:
oyun.png

Farklı güncellemelerden dolayı oyunun sistem gereksinimleri sürekli değişebiliyor. Yeni oyun motoruna göre şu anki sistem gereksinimleri:
oyun2.png

Eğer istersen bunları konuya ekleyebilirsin. :dost: