Warframe: Ağ Sorunları için Temel Çözüm Kılavuzu

EmirYNGN

Marangoz
Mesajlar
49
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
24
Puanları
150
Eğer Warframe oynarken bağlanma, güncelleme veya bağlantı kopması gibi sorunlar yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki adımları Deste hattımız ile irtibata geçmeden önce okuyup uygulayınız:

PC, PS4 & Xbox One:

  1. PC veya Konsolonuzu kapatın
  2. Modem ve/veya Router'ınızın fişini çekip 30 saniye bekleyin
  3. Tekrar fişe takın
  4. PC veya Konsolunuzu açın
  5. Warframe'i çalıştırın!

Modem veya Router'ınızı yeniden başlatmak

Router veya modeminizin açma kapama düğmesini bulun. Her ne kadar bu düğmelerin yerleri modellere göre farklılık göstersede genelde arka planda yer almaktadır.

Cihazınızı bu düğmeyi kapatarak 20 saniye kapalı durumda bekletin. Bazı cihazlarda bu düğme yoktur bu durumlarda fişini çekerekte aynı işlemi yapabilirsiniz. Bu süre yeterli gelmezse 30 saniye veya 1 dakikaya kadar da bekleyip sonuçtan emin olabilirsiniz. Bu sayede cihazınız normal işleyiş sürecine geri döner.

Not: Eğer siz Warframe oynamaya çalışırken başka bir cihaz üzerinden video stream yapılıyor veya data transferi gerçekleşiyorsa bu durum performansınızı ve bağlantı kurmanızı engelleyebilir. Warframe oynarken her türlü dosya yükleme, indirme ve stream işlemlerinizi tamamen DURDURUN.

Eğer bütün bunlara rağmen hala sorun yaşıyorsanız warframe web sitesinde en altta yer alan destek linkine tıklayarak destek hattı ile irtibata geçebilirsiniz.
 Üst