Warframe > Karakterinle Evrene Meydan Oku! > Oyun Tanıtımı

Quardix

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
WARFRAME - STEAM GAME - OYUN TANITIMI

> Tanıtacağım Oyun Olan Warframe, Dünya Çapında, Çok Geniş Kapsamlı Ve Çok Oyunculu Oynanan, Zaman Geçirebileceğiniz Güzel, Azcık Zeka Gerektiren, Macera Aksiyon, Arkadaşlarınızla Oynayabilceğiniz, Birsürü Başarımları, Rozetleri Bulunan Bir Oyundur.

> Türkiye'de Fazla İlgi Gösterilmeyen, Ancak, İlgi Gösterilirse Gayet Güzel Oynanabilcek Bir Oyun Olan Warframe, Oynayanları Etkisi Altına Almayı Başarıyor. Oyunda Para Yatıranla Yatırmayan Arasında Fark Olmayan, Sadece Yatıran Birazdaha Hızlı Gelişebileceği, Craftlamak, Atölye, Market Ve Uzay Gemisi Gibi Karakterleri Tasarlayabilceğiniz, Renklendirebilceğiniz, Modlayabilceğiniz, Bir Oyun Tadı Sunucuyor.

> Benim Diyeceklerim Bukadar. Ancak, Steam Üzerinde Ücretsiz Oynayabilirsiniz, Detaylarına ''Steam Platformu'' Üzerinden Erişebilirsiniz.
Oyunun Linki > ''Warframe on Steam'' Bu Linkden Erişebilirsiniz..

> Oyun Adım: ''PreciousDragonStudios'' Beni Eklerseniz Yardımcı Olurum, Bilmediklerinizi Anlatırım, Birlikte Oynayabiliriz.

warframe_full_new_logo_by_jackshepardn7-dbik4r5.png

Warframe - Steam Oyun Platformu - 2018 © Copyright
Tüm Hakları Saklıdır. Konunun Çalınması Yasaktır!

> Oyun Kavraması, Tanıtım Videosu;

> ''
''

> Warframe Oyununun Web Sitesi;

> ''https://www.warframe.com''

220px-Warframe_Cover_Art.png

Warframe'a Web Sitesinden Kayıt Olabilirsiniz.

Warframe'a Başlangıç;
Warframe'a Başlayınca, Bize 3 Farklı ''Warframe'' Karakteri Seçmemizi İstiyor. Bu Karakterler Volt - Excalibur - Magic Olarak 3'e Ayrılıyor.
Bu Karakterlerin Resimleri

VOLT

Volt_ProtoSkin2.png

EXCALIBUR

nnuc6tp4227z.jpg

MAG

953b491499b8c9aae718e4b43f236101.jpg

Bu Forumu Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim. Umarım Beğenmişşinizdir, Faydalı Bilgiler Vermişimdir.
Benden Ufak Bir Tavsiye; Başlangıçta ''EXCALIBUR'' Karakterini Seçin, Yeni Başlayanlar İçin ideal bir karakterdir.

QUARDİX - 25.06.2018 WARFRAME OYUN TANITIM FORMU
2018 © Copyright

Tüm Hakları Saklıdır. Konunun Çalınması Yasaktır!

Son düzenleme:

Imperiash

Before the Doomsday
En iyi cevaplar
0
Konu tam olarak tanıtım niteliği taşımıyor bence. Oyunun içini biraz daha tanıtmalıydın. Bunun dışında bu oyunu indirip oynamayı çok istedim, ama boyutunu (23 gigabyte) öğrenince AKK sağ olsun yolumdan döndüm :(

Quardix

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tam olarak tanıtım niteliği taşımıyor bence. Oyunun içini biraz daha tanıtmalıydın. Bunun dışında bu oyunu indirip oynamayı çok istedim, ama boyutunu (23 gigabyte) öğrenince AKK sağ olsun yolumdan döndüm :(
Geri Dönüşün İçin Sağol Dostum, Bende Elimden Geldiği Kadar Bilgi Eklemeye Çalışacağım :)