WasGamerCraft 1.7.X Hub Server

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkes beceremez.Profosyonel olmak lazım onun için.BU yüzden sayıları az olur.Mahkemeler daha kısa sürer B)

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes beceremez.Profosyonel olmak lazım onun için.BU yüzden sayıları az olur.Mahkemeler daha kısa sürer B)
mesela ben Wifi hackleyebiliyorum(hackliyorumdemiyorum çünkü yasal suç olduğunu biliyorum)
Bu işide becerebilirim ama yapmam asla

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkes sen değil bu işleri yapanların çoğu yüzsüz abi olacak 2. işletim sistemini dahi kurmayı bilemeyecekler end and because fail

ArdaZark

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucumda reklam yapan oraya gidince 10 saat reklam yapmama rağmen beni görmeyen kör adminlerin olduğu birgün sınırsız mute yiyip diğer gün açtırdığım spawndan sürekli aşağı düşüldüğü saçma server.

Saçma Bir Server Demişsin O Yüzden Oyuncularımız Bize Güvenerek Vip Alıyorlar + Istediğiniz Kadar Reklam Yapın Kör Adminler Adminler Afk OLabilirler +Sürekli Aşağı Düşüyorlarmış Oyuncularımız Hani Nereden ?
Gel Göster Derim Tamam Haklısın Götser Haydi ? Yarın 3'ten 3 30'a Kadar Seni Bekleyeceğim Serverde . + Biz Forumlarda Yaptığımız Reklamlarla Büyüdük 5 Günde 7000 Üyeye Sahip Olduk Sizler Gibi Başkalarının Oyuncularını Çalarak Kendimizi Büyütmedik !

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anlamamış arkadaş. Sizin o abi reklamcılarınız sunucuma gelip reklam yaptılar.Geldim adam gibi uyarmaya çalıştım adminlerinizi reklam atmayın diye tınlayan olmadı.Bende başladım reklama inadına. BU 1

Ben sunucuyu açtığım ilk hafta kimsenin sunucusuna gitmedim emek çalmamak için.Ama hergün benim sunucuma reklam attılar.Yetti dedim o günden beri nadiren reklam atiyorumm BU 2

Size güvenerek vip alıyorlarsa ben sadece ilk hafta 200₺ Para kaldırdım :) BU 3

ArdaZark

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anlamamış arkadaş. Sizin o abi reklamcılarınız sunucuma gelip reklam yaptılar.Geldim adam gibi uyarmaya çalıştım adminlerinizi reklam atmayın diye tınlayan olmadı.Bende başladım reklama inadına. BU 1

Ben sunucuyu açtığım ilk hafta kimsenin sunucusuna gitmedim emek çalmamak için.Ama hergün benim sunucuma reklam attılar.Yetti dedim o günden beri nadiren reklam atiyorumm BU 2

Size güvenerek vip alıyorlarsa ben sadece ilk hafta 200₺ Para kaldırdım :) BU 3
İlk Hafta 200 Tl Kaldırmış ahahaha Serverine Girince Neden 10 Oyuncu Var 1 Tanesi Bile Vip Değil :)

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
bildiğim kadarıyla bu bir işletim sistemi olacakmış Linux üzerine kurulup Veritabanlarına VE diğer alt yapılara girmeye yarayacakmış Zaten bu progarmın alt yapısı olan WmVare yani sanal Bilgisayar kurma programıdır,Mesela BackTrack r5 Wifi hackliyor
DErleyip toparlarsak 3 Aya bu sistem hazır olacak :( Ve minecraft hiç zevk vermeyecrk

Not: bunu yaoan banka soymuş Gibi Suç alabilir
Windowsa kurulmazmıymış ;(

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Senin Serverindeki Adamlar Bu servere gelip reklam yapiolar giden 40 kişiyken giden oyuncu sayısı 1 olior oda sizin adam olior salaksınız hepiniz fakirlik bole mi oldu gidin başka serverde reklam yapın tmm hadi diyelim 5 kişi aldınız ama adamlar illaki geliceklerdir servere bide adam sıkıntımız yok cunku 1200 tane kayıtlı oyuncumuz var ve serveri daha cuma gunu açdık diceklerim bu kadar!
Kime dedin bunları ?

kaplan27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gerçekten muhteşem bir sunucu bende skyblock oynuyorum oyundaki nickim Metehan

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dün yine geldiniz reklam yaptınız yeter ama(!)

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer bana kanıt verirsen bütün paneli dağıtıp bende sana kanıt bulacağım

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tamam bidakine ss alcamhım yap yada vidyo ya çek