Weaken Kingdom - Roleplay

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hikayesi ve forumu ayarlanıyor,bunlar benim son günlerim.Yakın zamanda sınavlarım başlıyor,pek giremeyeceğim.

Dooctor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Istersen 20 yil ugras senden adam gibi sunucu gelmez.

Quoteleri degistirerek milleeti kandirabilcegimi inaniyorsun. Sen quote degistirirken ben javayi bastan yaziyordum

Kim olduğunu veya ne olduğunu bilmiyoruz. Fakat bize kini olan şu adları çıkmış "mixci tim" takımından olduğunu sanıyoruz, javayı baştan yazmayı büyük başarı sanıyorsun sanırım, insan olarak hayatta daha başarılı olabilirsin. Umarım "gerçek" hayatında berbat vakit geçirirsin :)

mega07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
6 Tuş, 5 karakter..
Kısa cevap yazmış Hanret ama 5 karakter karaktersizler için fazla bile. Neyse, çok güzel bir sunucu olacağını biliyorum. Bu tarz konu baltalamak isteyen insanlar hep vardır. me komutu nedir? diye sorsak Google amcalarından öğrenip cevap verirler ama ne yapacaksın işte...

NrGsHnN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kısa cevap yazmış Hanret ama 5 karakter karaktersizler için fazla bile. Neyse, çok güzel bir sunucu olacağını biliyorum. Bu tarz konu baltalamak isteyen insanlar hep vardır. me komutu nedir? diye sorsak Google amcalarından öğrenip cevap verirler ama ne yapacaksın işte...
Neyse kardeş uzatmadan çekilelim biz. Forum yetkilileri gerekeni yapar.

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin Açtığın Sunucuyuda Gördük.
Asabimisin kardeşim? herkeze sataşıp duruyorsun zindevede sataştın burayada sataşıyorsun.
sunucunun büyümesi için büyük gördügün sunucuları kirletiyorsun galiba -.- ki bunu başaramıyorsun çünki aramızda keriz olan kimse yok senin sunucunda oynayacak kadar.
Tamam,takılmayalım rica ediyorum.

Dooctor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucuya benziyor, teşekkürler veya güzel gibi kısa cevaplar yazmak yerine sunucuyu iyi/kötü eleştirmeniz bizi daha mutlu eder.

SanoralTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnşallah Açılır Türkiyenin Böyle Bir RPG Servere İhtiyacı Var .

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnşallah Açılır Türkiyenin Böyle Bir RPG Servere İhtiyacı Var .
Açılacağı kesin.

Türkiyede roleplay sunucusu çok,fakat minecraft platformunda şu an açık yok.Varsada biz bilmiyoruz.Açılması beklenen sunucular var.Bizim sunucumuzda onlardan biri.

ShadowWarrior

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
doctor7100 gibi nonrpcinin olduğu bir sunucudan ne beklersiniz ki şimdiki sunucular beş para etmez bunları gördükçe ağlayasım geliyor.Her rol yapan sunucu açamaz bırakın bu işleri.