Web Site Tasarımım Nasıl Olmuş?

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Artık kurumsallaşmaya başladım, Youtube kanalım için twitter hesabı ve facebook sayfası açtım. Şimdi de css-html-php kullanarak bir web sitesi tasarlıyorum. İki tane görsel atacam tasarım nasıl olmuş söyleyin. Ne ekleyebilirim ya da çıkarabilirim, neresi güzel olmuş, neyi değiştirmeliyim?

Burası da altlık

Ayrıca kenarlıklar için de fikir söylerseniz sevinirim.

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Geliştirilebilir

En iyi cevaplar
0
kenarları için reklam alınabilir ama rahatsız etmeyen türden mesela hani site açılınca önüne başka bir pencere çıkmasın :)

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Bazı resimler transparent değil. Footer kısmı çok karmaşık duruyor. Sayfalama ve menü yerleri çok basit kalmış. Ayrıca site de hiç ovallik yok.

Bende css-html-php işleriyle çok ugraşıyorum. Fakat bir tasarım hazırlamaya gelince biterim :C Benim önerilerim bunlar. Ayrıca bir soru olarak ta siteyi tablolarla mı yaptın yoksa css ile mi?

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bazı resimler transparent değil. Footer kısmı çok karmaşık duruyor. Sayfalama ve menü yerleri çok basit kalmış. Ayrıca site de hiç ovallik yok.

Bende css-html-php işleriyle çok ugraşıyorum. Fakat bir tasarım hazırlamaya gelince biterim :C Benim önerilerim bunlar. Ayrıca bir soru olarak ta siteyi tablolarla mı yaptın yoksa css ile mi?

Sitedeki resimler sadece o header resmi ve sosyal medya ikonları. Başka hiç resim kullanmadım. Footer konusunda haklısın biraz karmaşık duruyor. Acaba aralarını 50px falan açsam mı diye düşünmüyor da değilim. Siteyi oval yapmadım, bu site tasarımına hiç yakışmaz diye. Oval yapmayı denedim ama çok sırıtıyordu. Siteyi css ile yaptım tabi ki.[DOUBLEPOST=1374710098,1374155919][/DOUBLEPOST]Beyler bu arada php'de kategori işini beceremedim coder arkadaş var mı aramızda?

KMHero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cok guzel olmus :) ama su anasayfa hakkimda menusu fln varya orasi biraz daha modernlestirilebilinir :)

Bnm sitem nasil? Ne yapmalym ? Www.androidimy.com

iPhone 6 cihazimdan Tapatalk 4 kullanmadan gonderdm.

Edit: redstone sitrn mii bi de snn mii :D 1 kalici okuyucuyu kaptin bile dostum :)

mc42

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
musa yabancılar devrelerinle ilgileniyormu.Yabancı dilde yapmışsın siteyide ondan sordum.

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler site türkçe. O gördüğünüz Lorem İpsum şeysi metin gelecek yere sürelik aaaaaa veya metin metin metin metin yazmamak için uydurulmuş bir şey. Dergilerde ya da web site tasarımlarında bol bol kullanılır. İleride buraya metin gelecek anlamındadır.[DOUBLEPOST=1375893910,1375893875][/DOUBLEPOST]twitter ingilizce