Web sitesi tasarlıyorum

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun renklerde mi ?
Sitede genellike seo çalışmaları ve tasarımlar üyelerin daha uzun süreli durmasını planlayarak yapılır ,renkler gelen misafiri rahatsız etmeyecek ve yazıyı okurken rahat olarak görebilmeli,fosfor türü ,veya parlak renkleri pek seçmemeye dikkat et ,mesela şu an bizim foruma bak hiç parlak bir renk kullanılmışmı uzun süreli kullanılan cisimlerde ?

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazılarda ki etiketler bu renk yaptım şimdide daha mı iyi ? Renkleri bu şekilde kapalı ve daha az çeşitli mi seçmeliyim ?

http://i.hizliresim.com/kn4VZ9.jpg
Renkler ve resimler ,sunucuyu özet geçmeli demek istediğim, ne iş yaptığını adam ilk sayfaya baktığı gibi anlamalı ,Adobe kuler diye bi site var ordan gölgelere göre renk seçimi yapman daha hoş duracaktır :)

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yazılarda ki etiketler bu renk yaptım şimdide daha mı iyi ? Renkleri bu şekilde kapalı ve daha az çeşitli mi seçmeliyim ?

http://i.hizliresim.com/kn4VZ9.jpg
Kardeşim kimsenin laflarına bakma tasarımı tamamen bitir, renklerini sonradan ayarlarsın. Kendi tasarımına başkasının düşüncesini kattığın an hevesin kaçar, tasarım bozulur.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarımda renk uyumu yakalamışsında bunun mobil ve tablet versiyonlarıda olması lazım mobilde nasıl bir kılıfa uyacak,geliştirilebilir gibi durmuyor pek.
Her şey geliştirilebilir, şimdi sen profesyönel olduğun için arkadaşa da profesyönel gözüyle baktın herhalde hocam :/ Arkadaş belirtmiş zaten ilk tasarımım diye.

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birde şunu soracaktım arkadaşlar, yukarıda ki haber tarzı mı yoksa bu tür mü ? bu türün kötü olduğunu düşünüyorum. Bu örnek.

Flat renkler ile çok daha iyi durdu :)