Websend Hatası

JustForLike

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucumda siteden biri vip aldığında hata veriyor websend'i bağlamama rağmen vip vermek için pixelvip kullanıyorum buda hata Screenshot

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Websend'in son sürümünü kullanıyorsun bundan kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Bu hata kullandığın vip verme plugininden kaynaklanıyor.

Son düzenleme:

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kullandığın Web Send sürümü sunucuna uymamış olabilir veya kullandığın pixelvip eklentisinin komutları farklı olabilir bir kontrol edebilir misin?

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kod:
[23:44:17] [Thread-53/ERROR]: Please notify author of plugin causing this execution to fix this bug! see: http://******/1oSiM6C
java.lang.Throwable
    at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.CraftServer.dispatchCommand(CraftServer.java:648) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
    at com.github.websend.server.PacketParser.parseDoCommandAsConsole(PacketParser.java:96) [websend.jar:?]
    at com.github.websend.server.CommunicationServer.startServer(CommunicationServer.java:111) [websend.jar:?]
    at com.github.websend.server.CommunicationServer.run(CommunicationServer.java:49) [websend.jar:?]
[23:44:17] [Server thread/INFO]: CONSOLE issued server command: /eco give promctr 70000000
Aynı hata bende de var fakat konsola komutu gönderiyor :D
1.8.8 PaperSpigot

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam yanlış bilgi verdiğim için özür diliyorum. Hatanın Vip plugininden kaynaklandığını sanmıştım, ta ki aşağıda olan kodları görene kadar. Bu hatayı eklenti yazarının düzeltmesi lazım. Eklenti yazarı ise artık bu eklentiyi sürdürmeyeceğini belirtmiş, düzeltmesi mümkün değil yani. Farklı bir websend sürümünü dener misiniz?
Kod:
    at com.github.websend.server.PacketParser.parseDoCommandAsConsole(PacketParser.java:96) [Websend-2.5.7-SNAPSHOT.jar:?]
    at com.github.websend.server.CommunicationServer.startServer(CommunicationServer.java:111) [Websend-2.5.7-SNAPSHOT.jar:?]
    at com.github.websend.server.CommunicationServer.run(CommunicationServer.java:49) [Websend-2.5.7-SNAPSHOT.jar:?]

Son düzenleme:

JustForLike

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam yanlış bilgi verdiğim için özür diliyorum. Hatanın Vip plugininden kaynaklandığını sanmıştım, ta ki aşağıda olan kodları görene kadar. Bu hatayı eklenti yazarının düzeltmesi lazım. Eklenti yazarı ise artık bu eklentiyi sürdürmeyeceğini belirtmiş, düzeltmesi mümkün değil yani. Farklı bir websend sürümünü dener misiniz?
Kod:
    at com.github.websend.server.PacketParser.parseDoCommandAsConsole(PacketParser.java:96) [Websend-2.5.7-SNAPSHOT.jar:?]
    at com.github.websend.server.CommunicationServer.startServer(CommunicationServer.java:111) [Websend-2.5.7-SNAPSHOT.jar:?]
    at com.github.websend.server.CommunicationServer.run(CommunicationServer.java:49) [Websend-2.5.7-SNAPSHOT.jar:?]
PixelVip için hangi sürümü önerirsiniz şu an son sürümü indirdim fakat hata çıkar mı?