Website Script Kodlama Yardım!

MuzafferM54

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar WebSite kodlamaya başlayacağım. Nereden Başlamam gerektiğini veya Bildiğiniz Püf noktaları belirtirmisiniz ?

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
html>css>php böyle git kafan karışmasın hemde zorlanmasın

MuzafferM54

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
html>css>php böyle git kafan karışmasın hemde zorlanmasın
Html > CSS > Php bu şekilde git.
Abilerim veya kardeşlerim. (yaşınızı bilmiyorum o yüzden öyle dedim :D ) Html ile başla diyorsunuz. Peki Hangi komutları kullanarak yapıyoruz. Örneğin aklımda kalanlardan bahsedeyim. "<p>" veya "</td>" gibi komutlar bir text mi ne açıyor herhalde. Bunun gibi diyorum. (Yardım ederseniz cideen cok sevinirim.)

onuraygntrr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bir eğitim videosu seti satın al veya internetteki ücretsiz kaynakları incele..

MuzafferM54

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bir eğitim videosu seti satın al veya internetteki ücretsiz kaynakları incele..
Onları yapıyorum zaten. Sadece Sizin bildiğiniz ve Yeni başlayanların da bilmesini istediğiniz Bir şey var mı diye sordum. Püf nokta gibi bir şey yani. (bende oluyor da o yüzden dedim :D )

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abilerim veya kardeşlerim. (yaşınızı bilmiyorum o yüzden öyle dedim :D ) Html ile başla diyorsunuz. Peki Hangi komutları kullanarak yapıyoruz. Örneğin aklımda kalanlardan bahsedeyim. "<p>" veya "</td>" gibi komutlar bir text mi ne açıyor herhalde. Bunun gibi diyorum. (Yardım ederseniz cideen cok sevinirim.)
Sorduğun soru çok saçma html yi türkçeyi nasıl alfabelerini ezberlediysen html de öyle ücretsiz kaynaklar var ücretli kaynak olarak benim aldığım bir kitap vardı html yazarken yardım da alıyorum hala oradan içinde html ile basit oyun yapımı dahi var ( tetris , yılan oyunu ) vb
http://www.kodlab.com/BookDetail.aspx?ID=660

MuzafferM54

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorduğun soru çok saçma html yi türkçeyi nasıl alfabelerini ezberlediysen html de öyle ücretsiz kaynaklar var ücretli kaynak olarak benim aldığım bir kitap vardı html yazarken yardım da alıyorum hala oradan içinde html ile basit oyun yapımı dahi var ( tetris , yılan oyunu ) vb
http://www.kodlab.com/BookDetail.aspx?ID=660
Anladım. Ben kaynakları araştıracağım. Peki "Şu kısıma dikkat et" diyeceğin bir bölüm var mı ?

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Anladım. Ben kaynakları araştıracağım. Peki "Şu kısıma dikkat et" diyeceğin bir bölüm var mı ?
Eğer güzel bir site kodlayacaksan ve benim gibi para kazanma amacın varsa SEO'ya önem vermen gerekir. Sitemde SEO ile alakalı bir yazı da var.

DeadPool3544

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle 1-2 Komut Aklında Tutup Ben HTML Biliyorum Gibisinden Olacağını Sanıyorsan Bu İşten Vazceç....
Html'in Birçok Komutu Vardır Ve Böylede Gider Hergün Yeni Komutlar Peşindeler....
İlk Olarak Sana Tavsiyem acikakademi.com veya hocahanim.tv Acik Akademi : Microsoft 'un Site Coder'ları Tarafından Hazırlanılmış Olup Bizzat Videolarını Çekmişlerdir HTML Nedir ? Nasıl Başlanır ? Nereden Başlanır ? Gibi Bütün Sorularına Yanıt Ordadır Zaten İlk Bölüm de Bakarmısın Bİlmiyorum Ama Microsoft WebMatrix' Site Kodlamak İçin Çok Uygun Bir Programdır..... AcikAkademi.Com'a Gir Öğren CSS3 Ve Gibisinden Devam Et HocaHanim.Tv Den Hepsini Tekrarla Html5 Den Başlayıp Çünkü Bilmediklerimi Bİle Suanda Öğreniyorum.....