Website üzerinden kayıt

bendeseni14

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
emrah html php ler güzel iyi yapmışşın minecraft a nasıl ekliyicez acaba ?

yaparsan büyük başarı olucak

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
emrah html php ler güzel iyi yapmışşın minecraft a nasıl ekliyicez acaba ?

yaparsan büyük başarı olucak
Scriptleri google dan bulabilirsiniz. Yani yazmak ile uğraşmak istemezseniz. Tabi emrah ın paylaştığı son scriptte install.php database de tablo oluştururken hata veriyor. Belki sadece bana özeldir diyr bir şey demedim. :-) Böyle bir çalışma ilk değil sonda da değil tabii ki bunu sizde yapabilirsiniz. Bir kayıt formu ile database üyelerinin verilerini toplanmasını sağlayan bir kaç php olulturacaksınız. Sonra Tek kalan authme pluginini database bağlamak. O da config ten yapılıyor. Başarılar

VevoTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazdıklarınız iyi güzelde bunun bi videosu olabilirmi olursa çok makbule geçer. Teşekkürler.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yazdıklarınız iyi güzelde bunun bi videosu olabilirmi olursa çok makbule geçer. Teşekkürler.
Aynen ya videosu yokmu ?
Ben bir yerde videolu anlatımına raslamadım fakat. Bu konu üzerine istek son zamanlarda artmaya başladığı için 2. rehber konumu bunun üzerine yazacağım hem bir kaç konuyu birleştiririmde. Güzel bir çalışma olur. Saat 23 ama ben şimdi yazmaya başlayacağım. Ne zaman bitiririm bilmiyorum.

AlicanTrn

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bir yerde videolu anlatımına raslamadım fakat. Bu konu üzerine istek son zamanlarda artmaya başladığı için 2. rehber konumu bunun üzerine yazacağım hem bir kaç konuyu birleştiririmde. Güzel bir çalışma olur. Saat 23 ama ben şimdi yazmaya başlayacağım. Ne zaman bitiririm bilmiyorum.
Ataberk arkadaşın önerdiği script i kurdum fakat Authme mysql ayarlarını anlamadım bana açıklaya bilirmisin ? açıklarsan çok teşşekkür ederim..

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ataberk arkadaşın önerdiği script i kurdum fakat Authme mysql ayarlarını anlamadım bana açıklaya bilirmisin ? açıklarsan çok teşşekkür ederim..
Şimdi elimde kurulu bir sunucu yok. Fakat hatırladığım kadarıyla yardımcı olacağım. Config.yml de MySQL başlığı altında
HostName: Bu MySQL sunucunuzun adı. Bir adres şeklinde olmalı (mysql.hjalsf.com gibi sonu .com lu)
DataBaseName: (Bu MySQL sununuzun içindeki Veri tabanının adı)
Username: (Bu MySQL inize erişim için gerekl, olan kullanıcı adının aynısı)
PassWord: (Bu da o kullanıcı adının şifresi)
Gibi başlıklar vardır. Ve buralara yazmanız gerekenleri yanlarına yazdım. Tabi bunları yazabilmeniz için bir MySQL inizin olması gerek. Port da gerekirse çoğu zaman 21 dir. 2-3 güne rehber konumu tamamlamaya çalışacağım o size yardımcı olacaktır.

AlicanTrn

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi elimde kurulu bir sunucu yok. Fakat hatırladığım kadarıyla yardımcı olacağım. Config.yml de MySQL başlığı altında
HostName: Bu MySQL sunucunuzun adı. Bir adres şeklinde olmalı (mysql.hjalsf.com gibi sonu .com lu)
Gibi başlıklar vardır. Ve buralara yazmanız gerekenleri yanlarına yazdım. Tabi bunları yazabilmeniz için bir MySQL inizin olması gerek. Port da gerekirse çoğu zaman 21 dir. 2-3 güne rehber konumu tamamlamaya çalışacağım o size yardımcı olacaktır.
Tamam MYSQL hesabım var zaten :3 sorun kalktı[DOUBLEPOST=1391203455,1391203115][/DOUBLEPOST]
Ataberk Özelden SKYPE adresini verebilirsen birkaç daha sorum olcak seni buradan sıkıntı etmek istemiyorum eğer bu konu hakkında bana baya bi yardım edersen sana baya bi borclu olurum :3[DOUBLEPOST=1391203594][/DOUBLEPOST]Sanırım Arkadaşın Verdiği Script Minecraft İle Uyumlu Değil,Authme Plugini İle Ayarlamak İstedim Ama Olmadı :'/

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam MYSQL hesabım var zaten :3 sorun kalktı[DOUBLEPOST=1391203455,1391203115][/DOUBLEPOST]
Ataberk Özelden SKYPE adresini verebilirsen birkaç daha sorum olcak seni buradan sıkıntı etmek istemiyorum eğer bu konu hakkında bana baya bi yardım edersen sana baya bi borclu olurum :3[DOUBLEPOST=1391203594][/DOUBLEPOST]Sanırım Arkadaşın Verdiği Script Minecraft İle Uyumlu Değil,Authme Plugini İle Ayarlamak İstedim Ama Olmadı :'/
Verdiğim indirme linkinden scripti indirip kurdunmu MYSQL ayarlarını yaptıktan sonra?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Rehebri yazmaya başladığım için mesajınızı görmedim.
Şu an skype dan yardım edemem. Fakat buradan yardım edebilirm. Script in minecraft a uygun olması gibi bir şey olamaz zaten. Script ile sadece benim dediğim MySQL e vari kadedecek olan kayıt formunu yapmalısınız. Ki onu kendi başınızıa da yapabilirsiniz.[DOUBLEPOST=1391213302][/DOUBLEPOST]https://forum.gamer.com.tr/konu/rehber-İnternetten-kayıt-mysql-domain-web-hosting-php.179592/
Kısa sürede biraz yazmayı başardım. Bu Rehber yarın ve sonraki gün yenilenecek. Fakat şimdi bile size yararlı olabilir. Saat 2.10 ama olsun :D

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet Ama Authme İle Bir Alakasını bulamadm MYSQL tablolarında ?
MySLQ tabloları ile AuthMe arasındaki ilgi AuthMe nin configinden geliyor. Config.yml deki MySQL ayarlarına bakarsanız MySQL sunucu bilgileri dışında tablo içi (Girdi adlarına kadar) bilgileri de isteidiğini görürsünüz. O script deki MySQL tablosu Zaten AuhtMe için değil o kendi kayıt formu ile ilişkilendirilmiş. Yani tekrar bir tablo yaratmalısınız. Şimdi yazdığım rehberde bahsettiğim php kodlarını yazmayla uğraşıyorum bu yüzden AuthMe anlatımını yarın yapacağım. Kusura bakmazsınız değil mi? Daha rehber konuma uygun bir örnek web site daha yapmalıyım.

bendeseni14

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
™Å┬ÄßÉ┌ķ™ bir şey sorucam bu minecraft tan web sitesine bağlanırken nitrado kullanıyorum nitradonun myQL kullanıcı adı şifresini databasesinimi yazıcam yoksa web sitesininmi ?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
AuthMe için yazdığınız MySQL PHP kodlamasında yazdığınız MySQL ile aynı olmalı. Ama hangisini yazacağınız faktörü bir şeyi değiştirmez. Fakat bazı vds /vps minecraft sunucularının MySQL leri veri korumak için sadece belirli İP lerin MySQL bağlantısı kurmasına izin verir. Eğer sunucunuzun böyle bir sınırlandırması varsa web sitenizin MySQL ini kullanınız.