WebWhitelister - Siteden Whitelist'e kayıt // 1.5

Quaick

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Plugin Adı: WebWhitelister
Dil: İngilizce
Sürüm: v1.0
Test Edilen Bukkit Sürümü: 1.5-R0.1
Plugin Ne işe yarar? : Bu plugin sayesinde sitenizden whiteliste kayıt yaptırabilir, bot saldırılarına karşı sunucunuzu koruyabilirsiniz.
DevBukkit Sayfası: WebWhitelister - DevBukkit

İndirme Linkleri:
Plugin: Mediafire
Site Dosyaları: Mediafire

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
Teşekkürler. Bunu arıyordum

Quaick

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Nasıl yapacağız? Bukkitde çalışır mı?
Plugin dosyasını Plugins klasörünün içine atacaksın, Daha sonra WebWhitelister klasörü içindeki ayarlardan mysql sunucuna bağlayacaksın.

Site dosyalarını ise Wamp/Xammp server veya websitene kopyalayıp veri tabanı ayarlarını yapacaksın tamamdır :)

PoiNeeT

En iyi cevaplar
2
Kardeşim bu Wamp/Xammp dediği şey internet sitene whiye list formunu aktarmanı yarar bu konu ile ilgili internette araştırma yapabilirsin
Aşşağıdaki şekilde xammp kullanımı öğrenebilirsin tabi anlıyabilirsen :D

PoiNeeT

En iyi cevaplar
2
Bunun adminlikle ilgisi yok bunu bilgisayarından yapman gerek.

PoiNeeT

En iyi cevaplar
2
Kardeşim bana atsan olmaz çünki sitenin açık olması için seninde açık olman gerekiyo zaten

PoiNeeT

En iyi cevaplar
2
aynn host olmasi lazim ama hamachi siteler var ama pek kullaışlı değil onlarıda deniyebilirsin

Xylics

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Paylaşmıssınız Ama Bu Plugini Tam Kurmak Her Yiğidin Harcı Değildir Mysql Bağlamak Kolay Ona Lafım Yok Ama Bu Plugin Sadece Orjinal Üyelikler İçin Hazırlanmıştır Configten Premiumu Kapatsaniz Bile işe Yaramayıp 505 internal Error Verecektir :) Sırf Bu Plugini Tamamen Türkçe Yapmak için Ve Premiumsuz Yapmak için 2Bucuk Gün Ugrastım. Hatta Sadece Ben Değil Çok İyi Program Bilgisi Olan İnsanlarla Birlikte Zar Zor Yaptık.

Quaick

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Paylaşmıssınız Ama Bu Plugini Tam Kurmak Her Yiğidin Harcı Değildir Mysql Bağlamak Kolay Ona Lafım Yok Ama Bu Plugin Sadece Orjinal Üyelikler İçin Hazırlanmıştır Configten Premiumu Kapatsaniz Bile işe Yaramayıp 505 internal Error Verecektir :) Sırf Bu Plugini Tamamen Türkçe Yapmak için Ve Premiumsuz Yapmak için 2Bucuk Gün Ugrastım. Hatta Sadece Ben Değil Çok İyi Program Bilgisi Olan İnsanlarla Birlikte Zar Zor Yaptık.
Ayalarında seçenek var Premium hesap kontrolü yapılsınmı diye :) boşuna uğraşmışsınız :) Ve ben php,css,html biliyorum :)

gokberk487

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Girilen kullanıcı adı bir Minecraft prim hesabı değildir. diye yazıyor nasil düzeltecem

NefesDestek

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hala çalışıyormu çalışıyorsa nasıl olduğunu birisi açıklasın nitrado sunucum var.