Wentral Network Dolandırıcısı PotenzaTR

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Konuyu nereye açacağımı bilemedim bu kişi ile alışveriş yapanlar dikkatli olsun ve araştırmadan yapmasın.
Arkadaşın sunucusu açılmadan önce sunucusunda bir eklenti gördüm ve forum konusu açmaya karar verdim arkadaş konuma gelip eklentiyi özel yaptırdık ve 150 TL dedi sana 60 TL'ye bırakırım dedi ve kanıtları var mı dedim yaptırdığınıza dair hayır yok yarın sunucum açılıcak gel gör dedi ve sunucusuna girdim bir de ne göreyim?
Eklenti spigotmc üzerin'de 8.49 USD'ye satılıyor ve üstüne üstlük bizim için koydular o siteye yeni zaten diyor 2015 yılında koydular diyorum diyor ki yeni değil mi :;p gibi dalga geçiyor bende forum'da kendini izlersin dedim ban attı yallah diyip.
ŞİMDİ SIRA Resimler'de resimler konuşsun.

Forum konumun başka bir sitede olduğu için atamıyorum o site'de de yayınlıyacağım.

148330

148332

148333

SUNUCUDA Kİ SOHBETLER, McBurakcan benim.

148334

148335

148336

PİYASAYA SÜRÜLME Tarihine bakalım isterseniz Eklentinin
148344

148337

148338

148339

Sunucusunda gördüğüm eklentinin fotoğrafı ve linki

148342

Arkadaşın sunucusunda bana ne kadar boş insansın diyenler oldu bu arkadaştan bu eklentiyi satın alsanız hem sahibine haksızlık olucak hem'de üstüne üstlük güncellemesi olmuyan crack'imsi bir eklenti olucak ve pahalıya almış olucaksınız şimdi kendi Sitesini paylaşıyorum

Eklentilerin tamamı gözükmesin diye kapattım yarısını
148343

EKLENTİYE Gitmek için tıkla

Son düzenleme:

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş ne dolandırcılığından bahsediyorsun plugin ücretli ver parasını al özel bir plugin evet? ücretsiz plugin değil zor araştırmalarım sonucu buldum ve sen gelip sunucumda pluginsleri bakmışsın küçük açıkla o açık olmasa bile bulamayacaksın yazık bir şey demiyorum
kimseye dolandıracak kadar düşmeden allaha şükür ben plugini 150 TL den aldığımı zannediyordum sana iyilik yapıp 50 TL den verecektim bir şey demiyorum

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Kardeş ne dolandırcılığından bahsediyorsun plugin ücretli ver parasını al özel bir plugin evet? ücretsiz plugin değil zor araştırmalarım sonucu buldum ve sen gelip sunucumda pluginsleri bakmışsın küçük açıkla o açık olmasa bile bulamayacaksın yazık bir şey demiyorum
kimseye dolandıracak kadar düşmeden allaha şükür ben plugini 150 TL den aldığımı zannediyordum sana iyilik yapıp 50 TL den verecektim bir şey demiyorum
Eklentinin fiyatı zaten 50 Lira ve sen spigotmc'de satılan eklentileri kendininmiş gibi gösteriyorsun ve satıyorsun link atıp veya eklenti ismi söyleseydin her şey biticekti oysaki eklenti benim profyosonelce çalışıyoruz demen kime yazık olduğunu kanıtlar nitelikte
her şey ortada sunucunuzda bir kaç bir şey söylüyorum hemen kızıp banlıyorsunuz. Yaptığınız normal değil birde sunucuda AAC olduğunu iddia ediyorsunuz ama yukarıdaki listede aac diye bir eklenti yok

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucumuzda aac mevcut kardeşim hile koruması nasıl var o zaman? gel hile yap bakayım

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet yanlışıkla başka plugini sileceğime aac yi silmişim

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
sunucumuzda aac mevcut kardeşim hile koruması nasıl var o zaman? gel hile yap bakayım
AAC eklentisini satın almadığınız %80 ihtimal ile crack ve benim dediğimdem sonra yüklemeniz acaip ekran alınıtsı çekip atar mısınız aldığınıza dair

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu servere harcadığımız ücretin haddi hesabı yok merak etme :)

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
haklısın kardeşim sen bi discordunu verir misin bi konuşalım senle

Athame

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen başka bir insan tarafından satılan bir şeyi alıp başkasına satıyorsun burada yanlış görmüyor musun? Kendini o eklentinin yapımcısı gibi düşünsene eklentini biri satın alıyor ve gidip başkalarına satıyor