WildRide :: WildSkript Deobfuscator

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Açık kaynaklı programları seven biri olarak, obfuscate etmeyi pek sevmedim. Neden bir şeyin kaynak kodunu saklarsın? Bir arka kapı falan soktuysan olabilir. Ama artık bunu deneyemeyeceksiniz. (Neden bişeyler atmayı deniyorum ki bunu yapmamın tek amacı can sıkıntısı)

[ Python 3 gerektirir. ]
Program Link:
https://admicos.cf/dir/wildride/wildride.py
Kullanımı: python3 wildride.py <obfuscatelenmiş dosya> <power>

[ Power'ı genelde o obfuscatelenmiş dosyayı açan skript'te bulabilirsiniz. ]
[ Çalışmassa power'i bir sayı eksiltmeyi veya arttırmayı deneyin ]

Bruteforce Eklentisi Link: https://admicos.cf/dir/wildride/wildforce.py
Kullanımı: python3 wildforce.py <obfuscatelenmiş dosya> [min. power (gerekli değil)]

Bu deobfuscator'un [MIT Lisansı ile lisanslanmış] kaynak kodlarını, dosyayı notepad++ gibi bir program ile açarak görebilirsiniz.

Son düzenleme:

SupraSanny

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Obfuscate sistemini de öğrenmiş olduk böylece, sağolasın :)
Python candır abi

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Yay! Artık obfuscate'li op komutlarını görebiliriz!

#REZ bu arada, işime yarayacaktır.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Neden böyle bir şey paylaştın ki? Zaten küçük şımarığın skriptini kullanmayacak kadar akıllısınız (umarım.). Sen gidip ünlü bir skripterin kodlarını görmesini istemediği skriptin neden kodlarını tekrar göstermeye çalışıyorsun? Ben mesela bir skript yazdım ve usta teknikler kullandım. Bunu herkesin görmesini istemiyorum. O zaman ne yapacağım?

Yay! Artık obfuscate'li op komutlarını görebiliriz!

#REZ bu arada, işime yarayacaktır.
Adam gibi birinin skriptini kullanırsan OP komutları falan aldatmaca olmaz. Şımarığın skriptini kullanırsan böyle bir olay olabilir gerçi o kadar zeki midir bilemiyorum sözde olan şımarık.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sen gidip ünlü bir Skripterin kodlarını görmesini istemediği Skriptin neden kodlarını tekrar göstermeye çalışıyorsun?
Eğer biri kodlarının görünmemesini istemiyorsa o Skripti paylaşmaz veya bir plugin olarak yazar, ki WildSkript deobfuscate yapabilen tek program bu da değil, Google'da ararken bunu da gördüm, yani bu soruları istersen onun yapımcısına da sorabilirsin.

Ben mesela bir Skript yazdım ve usta teknikler kullandım. Bunu herkesin görmesini istemiyorum. O zaman ne yapacağım?
Hiç paylaşmayacaksın veya plugin olarak tekrar yazacaksın, ki onu da decompile etme yöntemleri var.

Neden böyle bir şey paylaştın ki?
Tek cevabı: can sıkıntısı.

Zaten küçük şımarığın Skriptini kullanmayacak kadar akıllısınız (umarım.)
Ben zaten hiçbir Skript kullanmıyorum (sunucu bile açmadım!), önceki sorunun cevabının aynısı yüzünden yazdım.

TL;DR: Ben paylaşmasam da yöntemleri var, ve ne yaparsan yap Minecraft plugin sisteminde geri açılıp içine bakılabilir. (Java pls)

Artık indirmenize gerek yok. WildRide Online kullanabilirsiniz!

Bir hata buldum. Bazı skriptlerde power'in bir sayı eksiltilmesi gerekebiliyor.

Bruteforce bir "eklenti" de yayınladım. WildRide'ın yanında çalışması gerekmektedir.

karahan117

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bruteforce yaparken yardımını aldım de bari utanmaz, videosu gelecek birazdan.