Win 8.1 bu sistemde nasıl çalışır?

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sorum şu. 9 yıllık bilgisayarımda şuana kadar xp kullandım sorun çıkarmadı ama artık java ve ekran kartı driverlerini desteklemiyor. Bende ilk önce depodepo dan indirdiğim win 8.1 kurcam ve ekran kartı driverlerini yüklicem ama ses sürücüsünü asus un kendi sitesinden indiriyordum ve anakartım eski olduğu için (p5vd2-mx) en fazla vista ya kadar destekliyor. Sürücüyü kurduktan sonra soundmax denilen program geliyor. Win 8.1 orda yok başka yükleyecek bir yer söyler misiniz?

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
windows 8 ana versiyonu olan bilgisayar al windows 8 öyle olur yoksa onu 7 ye çevireceksen hiç alma yada başka sürüme yapacaksan alma ama driverleri silmediysem (laptopdayım) özelden yada burdan gönderirim
orjinal cd alıcaksın yada benim gibi
veya bilgisayar değiştireceksin 9 yıllık yani gerçi benimkide 5 yıllık ama değiştiricem sen en iyisi değiştir pcyi

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Söylemeyi unutmuşum win 8 yükleyip driverleri yüklersem performansta nasıl bir artış olur?

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
windows 8 ana versiyonu olan bilgisayar al windows 8 öyle olur yoksa onu 7 ye çevireceksen hiç alma yada başka sürüme yapacaksan alma ama driverleri silmediysem (laptopdayım) özelden yada burdan gönderirim
Yeni bilgisayar alamayacağım. Depodepo dan crackli versiyonunu indireceğim ama crackli mi belli değil sitede cd key ini vermişti. Win 8 indiriyom ama onu 8.1 e mağazadan çevirmem mümkünmü?
Edit:
Sizin leptoptaki driverlerin benim pc ile uyumlu olacağını pek sanmıyorum. Vista yüklerdim ama amd nin sitesinde sürücü xp seçtiğimde 14.4 vista seçtiğimde 13.11 oluyor ama driver version xp de 9.000.100 vista da 13.251 gibi bir şey oluyor. Xp de sürücü çıkış tarihi 2014 vista da 2013. Bunlar olmasa vista yükliycem. Java güncellemesi ona hala geliyor galiba.

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni bilgisayar alamayacağım. Depodepo dan crackli versiyonunu indireceğim ama crackli mi belli değil sitede cd key ini vermişti. Win 8 indiriyom ama onu 8.1 e mağazadan çevirmem mümkünmü?
güncellemeleri açarsan bir süre win 8.1 olur ama pek önermem çünkü iyi çalıştırmıyor oyunları normal öneririm girmek için
1 denetim masasına gir
2 arama kısmına sağ üst köşeye windows update yaz
3 windows updateye gir
4 ayarları değiştire tıkla
burdan güncelleştirmeleri kapatıp açabilirsin[DOUBLEPOST=1424527720,1424527651][/DOUBLEPOST]
Edit:
Sizin leptoptaki driverlerin benim pc ile uyumlu olacağını pek sanmıyorum. Vista yüklerdim ama amd nin sitesinde sürücü xp seçtiğimde 14.4 vista seçtiğimde 13.11 oluyor ama driver version xp de 9.000.100 vista da 13.251 gibi bir şey oluyor. Xp de sürücü çıkış tarihi 2014 vista da 2013. Bunlar olmasa vista yükliycem. Java güncellemesi ona hala geliyor galiba.
driverin windows versiyonları var win8 win7 falan var win8 i yükle yada ben sana atarım
edit:
vista is wefad yani vista öldü

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
güncellemeleri açarsan bir süre win 8.1 olur ama pek önermem çünkü iyi çalıştırmıyor oyunları normal öneririm girmek için
1 denetim masasına gir
2 arama kısmına sağ üst köşeye windows update yaz
3 windows updateye gir
4 ayarları değiştire tıkla
burdan güncelleştirmeleri kapatıp açabilirsin
Peki güncelleme yaptıktan sonra yakalanma(kitlenme) ihtimali varmı?
Orjinal satın almayacağım.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Tamam. Ozaman bir deneyeceğim windows 8 final 32 bit şu an iniyor. Güncelleme yaptıktan sonra kitlenmez inşallah.
direk 8.1 indirin. vista driverleri sorunsuz çalışır fakat hemen driver yuklemeyin. eğer ses vs çıkmaz ise driver yükleyin. w8.1 de sadece ekran karti driveri yuklerseniz yeterli olur. eğer çalışmaz ise o bilgisayarın zamanı zaten dolmuş demektir.

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Korkak Adam

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Performans artışı kesin olucak ona şüphem yok eski bilgisayarim xp den 8.1 e yükselttim %15-20 civarinda bir performans artışı oldu kesin yükle yani :(

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

Korkak Adam

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

Flandre

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
P5VD2-VM SE Anakartını kullanıyorum ve Windows 8.1 64 bit çalışıyor. RAM 2 GB, Ati Radeon X1550 Ekran kartı, Intel Core Duo E4500 işlemci kullanıyorum.

Ama şu an Windows 7 32 bite düşürdüm.