Windows 10 a geçicem sorularima cevap lazim

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Windows 10 u kurarken görürsün :) drivescanner diye bir program var o gerekli her şeyi buluyor tavsiye ederim veya ben bir şey indirmek istemiyorum diyorsan da aygıt yöneticisini aç örneğin wifi driverlerini yükliceksen ağ bağdaştırıcılarına tıkla oradakilere teker teker sağ tıkla sürücü yazılımı güncelleştir de otomatik taraya tıkla internet olması takdirde en güncel driveri yükliyecektir.
Nihayet birisi cevap verdi , son bir şey sorayim formst sonrasi yani sifirdan kurulum yapip windowz 10 a gectikten sonrs kalvyem , wifi , , vb. gibi şeyker calisiyorsa bile driver kurmam gereklimi ve ana kart driverini kurmam ne gibi durumda gerekiyor ?

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nihayet birisi cevap verdi , son bir şey sorayim formst sonrasi yani sifirdan kurulum yapip windowz 10 a gectikten sonrs kalvyem , wifi , , vb. gibi şeyker calisiyorsa bile driver kurmam gereklimi ve ana kart driverini kurmam ne gibi durumda gerekiyor ?
Görünür Problem çıkmıyorsa kurmana gerek yok :)

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Windows 10 a yukselttim
Sadece 2 sey kaldi directx 12 ye nasil gecerim ve ekranda windowsu aktiflesdir yazisida ne oluyor

ElectroTheDBZFan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Directx 12 yi benim bildigim direk indiriyorsun ama ekran kartin uyumlu olmali!!
Windowsu aktiflestir orjinal olmayan yane demo veya cracked surumlerde geliyor tabi windows 10 kullanmadigim icin tam bilmiyorum

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bence geçme arkaplanda çok yorucu işlemler çalışıyor...

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bence geçme arkaplanda çok yorucu işlemler çalışıyor...
gereksiz şeyler çalışıyor (COM Surgate <= Neden var bilmiyorum ama bilgisayarı yavaşlatmak için yapılmış). windows 8.1 pro'ya geçmek daha mantıklı ama windows 10 daha hızlı açılıyor. Windows özellikle en güncel sürümünde bile yavaş çalışıyor

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Windows 10 a geceli baya uzun zaman oldu
Windows 10 Pro yu sectim bunun normal windows 10 dan farki ne ?

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
win10 a geçiceklerin haberi olsun windows crackli oyunların çalışmasını engellicek bir yazılım üzerinde çalışıyor win10 için.
Crack takmayanlar için win10 ideal :) win10 kullanıom bende