Yardım Windows 10 kendini bir hatadan dolayı sıfırladı

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Çok titiz davrandığım için küçük bir sorunu dahi hemen kafaya takabiliyorum. Belki önemli bir şey değil fakat benim için çok önemli olabiliyor.

Bugün ilginç bir olay yaşadım. Bilgisayar sistemi sıfırlayarak başlattı, yani sanki yeniden başlatmış gibi oldu fakat aslında kapatıp açıldı. Şöyle anlatayım, bilgisayar normal bir şekilde başladı ama sistem saati sıfırlandı yani yeniden başlama olayı oldu.

Ben de bunun için olay günlüklerini araştırdım. Bir hata yaşadığını gördüm. Peki neden oldu? Buraya kayıtları bırakıyorum.

Windows, 0xC00000D4 hata durumuyla hızlı başlatma yapamadı.
Son kapatma işleminin başarı durumu true biçimindeydi. Son önyükleme işleminin başarı durumu true biçimindeydi.
21:08:57, 3.01.2021 tarihinde gerçekleşen önceki sistem kapanışı beklenmiyordu.
Sistem düzgün kapatılmadan yeniden başlatılmış. Bu hatanın nedeni sistemin yanıt vermeyi durdurması, kilitlenmesi veya beklenmeyen bir şekilde güç kaybına uğramış olması olabilir.

Dediğim gibi, normal bir şekilde kapatıldı fakat böyle bir olay yaşandı.

Sistem Özellikleri
  • Windows 10 Pro İşletim Sistemi (SSD Üzerinde)
  • Intel Core i3-9100F İşlemci
  • AMD Radeon RX 560 Ekran Kartı
  • 16 GB RAM
  • 4 TB Depolama Alanı (SSD ve HDD)

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Eğer bilgisayarı altta dokunmatik mause'un altında ışıklar yanıyor en soldakinin 1 sağdakinin ışığının sönmeden bilgisayarı fişten çektiysen veya ekranı kapattıysan öyle yapmış olabilir.Şöyle bir durum daha var.H A C K L E N D İ N.

Birdaha yaşamamak istiyorsan o ışık sönmeden hiçbir şey yapma

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Eğer bilgisayarı altta dokunmatik mause'un altında ışıklar yanıyor en soldakinin 1 sağdakinin ışığının sönmeden bilgisayarı fişten çektiysen veya ekranı kapattıysan öyle yapmış olabilir.Şöyle bir durum daha var.H A C K L E N D İ N.

Birdaha yaşamamak istiyorsan o ışık sönmeden hiçbir şey yapma
Masaüstü bilgisayar. ._.

Bilgisayarın anakartı hep açık, kapatmıyorum.