Windows 10 Pro Etkinleştirme

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali

Windows 10 Pro Etkinleştirme / Nasıl Etkinleştirilir

Merhaba, ben Google Amca. Bugün sizlere Windows 10 Pro Nasıl Etkinleştirilir onu göstereceğim. Windows'u bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyorum. Şu an en güncel Windows sürümü Windows 10'dur. Aslında Windows 10 etkinleştirmesiyle Pro'nun etkinleştirmesi aynıdır. Yapmanız gerekenleri resimlerle listeleyeceğim. Bu dönemde çok pahallı olduğu için alanlara hediyemiz bu konu olsun :D . Hadi geçelim.

İlk Olarak Masaüstümüze Geliyoruz;
Masaüstü.PNG

Ardından Yan Tarafta Bulunan Büyüteç İkonuna Tıklıyoruz ve "Etkinleştirme" Yazıyoruz
Masaüstübüyütec.PNG

Ardından "Etkinleştirme" Bölümüne Geliyoruz
MasaüstüEtkinleştirme.PNG

Burada size "Edisyon" bölümünde şu an kullandığınız Windows ürün anahtarının hangi versiyon ve kaç kullanıcılı olduğunu söyler. Eğer Windows 10 Pro yazıyorsa etkinleştirmeyin çünkü, zaten üyeliğiniz devam ediyor demektir. Sonraki bölümde eğer Windows 10 Home sürümünde iseniz Windows 10 Pro Sürümüne Yükseltin yazısı yer alır. Onun altında ise yükseltmek için Microsoft Store yani Mağazaya Gidin veya Ürün Anahtarınız ile Etkinleştir diyordur. Sizin ürün anahtarınız yok ise Mağaza'ya Git butonuna basıp satın alabilirsiniz. Eğer varsa Ürün Anahtarını Değiştir butonuna basınız. Eğer üyeliğiniz devam ediyorsa Ürün Anahtarını Değiştir yazar fakat üyeliğiniz bittiğinde de aynı yazı karşınıza çıkar.

Bu günlerde teknolojik şeylerin fiyatları pahallı olmaya başladığı için almak çok zor bir şey haline geldi. Microsoft Mağazalarda fiyatı 569,99 (570,00)TL olmakla birlikte, bilgisayarınıza yeni özellikler geleceği yazıyor. Eğer ürün anahtarınızın süresi bittiyse mümkünse almayın çünkü gerçekten Pro sürümü çok pahallı. Size benim kullandığım Home sürümünü öneririm. İşe yarıyor. Tabii paranız varsa o size kalmış bir şey, ben karışamam. Eğer alırsanız ne gibi özellikler geleceğini kontrol etmedim.

Umarım Konum İşinize Yaramıştır. Windows 10 Pro Alacak Parayı Herkesin Bulması Dileğiyle, İyi Forumlar.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Windows 7 yüklerim daha iyi 500 lira vermem ben