Windows 7'den Windows 10'a

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geçiş yapmak mümkünmü? Kurulum dosyasını nerden indiririm?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
googleda media creation tool diye arat bulursun

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tabii ki Bilgisayarının Rami Yüksekse Öneririm Yoksa Kasma Yapabilir Kaldırmayadabilir.

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim Pc Windows 8'di " Windows Uptade"'den güncellemeler felan diyordu ordan yükselttim. Windows 7'de Windows Uptade'i açıp ordan güncelleyebilirmiyiz yoksa ek şeyler mi yüklemek gerek?

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim Pc Windows 8'di " Windows Uptade"'den güncellemeler felan diyordu ordan yükselttim. Windows 7'de Windows Uptade'i açıp ordan güncelleyebilirmiyiz yoksa ek şeyler mi yüklemek gerek?
Ben WİN7 Kullanıcısıyım Vede Gayet Memnunum WİN10 u Hiç Bilmiyorum Sadece Ramin Yüksek İse Geçmeni Tavsiye Ederim .s

Fatih the Wizard

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Win10 ile 7 arasında uçurum gibi bir fark yok ram kullanışı açısından bildiğim kadarıyla, 10'u çok kullanma fırsatım olmadı ama 7'den iyi olduğunu düşünüyorum. Çünkü kullandığım kadarıyla hoşuma gitmeyen bir yanı ile karşılaşamadım. Update kısmına gelince eğer elindeki windows orijinal ve 7 üstüyse, bedavaya windows 10 deneme sürümüne geçiriyor seni sanırım son update'i yaptıktan sonra sorup. Ama deneme sürümü nasıldır bilmiyorum hiç, o tip bir durum yani.

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
WİN10 Şuanda Beta Sürümde Diye Biliyorum Belkide Tam Sürümü Çıkmıştır Daha Düşük İse Bunda Bir İş Vardır .s